• Ana Sayfa
  • Haber
  • Eski Milli Sporcu Suat Akyol Falezlerden Atlayarak Yaşamına Son Verdi…

Eski Milli Sporcu Suat Akyol Falezlerden Atlayarak Yaşamına Son Verdi…

 Eski Milli Sporcu Suat Akyol Falezlerden Atlayarak Yaşamına Son Verdi…
Okunuyor Eski Milli Sporcu Suat Akyol Falezlerden Atlayarak Yaşamına Son Verdi…

Vücut geliştirmede milli takım eski oyuncusu Suat Akyol, Antalya falezlerinden atlayarak yaşamına son verdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesinde çalışırken vücut geliştirme sporunu yaparak birincilik ödülü kazanan milli takım eski oyuncusu Suat Akyol, Antalya falezlerinden atlayarak yaşamına son verdi.

Akdeniz Manşet isimli haber sitesinde yer alan bilgiye göre, Antalya Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Şube Müdürlüğü’nde memur olarak görev yapan Akyol, bir dönem Antalya Polis Spor Gücü Kulübü’nün de aktif sporcusu oldu.

Uzun yıllardır vücut geliştirme sporu ile uğraşan Suat Akyol, 8 Kasım’da Antalya’da falezlerden atlayarak yaşamına son verdi.

Suat Akyol’un naaşı Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Yapılan otopsi sonrası cenazesinin Ankara’da defnedilmek üzere ailesine teslim edileceği öğrenildi. Akyol’un evli ve 2 çocuk babası olduğu öğrenildi.

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu tarafından 4-7 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Dünya Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde yarışan Suat Akyol, 234 sporcu arasında klasik vücut geliştirme büyük erkekler 1,71 dalında birinci olmuştu.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle