• Ana Sayfa
  • Haber
  • Vahşice Katledilen Başak Cengiz Hakkındaki İğrenç Yorumu Görünce Kanınız Donacak

Vahşice Katledilen Başak Cengiz Hakkındaki İğrenç Yorumu Görünce Kanınız Donacak

 Vahşice Katledilen Başak Cengiz Hakkındaki İğrenç Yorumu Görünce Kanınız Donacak
Okunuyor Vahşice Katledilen Başak Cengiz Hakkındaki İğrenç Yorumu Görünce Kanınız Donacak

Bir sosyal medya kullanıcısı, vahşice katledilen Mimar Başak Cengiz hakkında iğrenç bir paylaşımda bulundu. CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun avukatı ise o şahıs hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

28 yaşındaki Mimar Başak Cengiz’in sokak ortasında tanımadığı bir kişi tarafından katledilmesine tepkiler sürerken, Twitter’da Halil Dede adlı bir kişi tarafından tepki çeken bir paylaşım yapıldı.

Kılıçdaroğlu’nun “Başak kızım… Çok üzgünüz, çok öfkeliyiz” şeklindeki paylaşımına yorum yapan kullanıcı, bugün toprağa verilen kadın için iğrenç ifadeler kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun avukatı Celal Çelik, Twitter’da “Erdoğan ile aynı söylemde bulunan densiz @HalilDe04100370 isimli Twitter kullanıcısı hakkında Sayın Genel Başkanımızın talimatı üzerine derhal işlem başlattık. Bu kişiden hesap soracağız! Elbette, sandıkta da Erdoğan’dan halkımız hesabını soracak!..” dedi.

Tanımadığı biri tarafından katledilmişti

28 yaşındaki mimar Başak Cengiz, önceki gün İStanbul Ataşehir’de yolda yürüdüğü sırada hiç tanımadığı Can Göktuğ Boz tarafından sokak ortasında samuray kılıcıyla saldırıya uğramıştı. 

Ağır yaralanan Cengiz hastanede hayatını kaybetmişti.

Bu iğrenç yorumu yapan kişinin Twitter bio’sunda ise “En büyük cephane sağlıktır imandır” yazdığı görülüyor.

Vatandaşların yoğun tepkisine rağmen söz konusu şahsın yorumunu silmediği de görülüyor. Sosyal medyadaki tepkiler ise şöyle ????

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle