• Ana Sayfa
  • Haber
  • TOGG’dan Yeni Model Açıklaması: C Segment Sedan İçin Çalışmalar Başladı

TOGG’dan Yeni Model Açıklaması: C Segment Sedan İçin Çalışmalar Başladı

 TOGG’dan Yeni Model Açıklaması: C Segment Sedan İçin Çalışmalar Başladı
Okunuyor TOGG’dan Yeni Model Açıklaması: C Segment Sedan İçin Çalışmalar Başladı

TOGG Üst Yöneticisi Karakaş, ‘C segment sedanla ilgili çalışmalarımıza da başladık’ dedi.

Yerli otomobil TOGG’dan son dakika müjdesi geldi. TOGG Üst Yöneticisi Mehmet Gürcan Karakaş C segment sedan ile ilgili çalışmalara başladıklarını duyurdu. TOGG Üst Yöneticisi Gürcan Karakaş geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada projede planladıkları şekilde ilerlediklerini belirterek, ‘Gece gündüz büyük bir heyecanla, bitmeyen, tükenmeyen enerjimizle hep beraber hissedarlarımız ve bizi destekleyen bütün paydaşlarımızla çalışıyoruz.’ ifadelerini kullanmıştı.

‘Mobilite dönüşüm merkezi’

Yola çıktıkları andan itibaren ‘Otomobilden fazlası’ dediklerini vurgulayan Karakaş, şunları kaydetmişti:

‘Otomobilden fazlası tabii ki fabrikadan fazlası bir ortamdan gelmeli. O nedenle burada bir üretim tesisinin yanında Ar-Ge, tasarım stüdyosu, testlerimizi yapabileceğimiz ve bize göre daha önemlisi ileride teknolojiyi deneyimleyebileceğimiz bir merkezimiz de olacak. Biz burayı Mobilite Dönüşüm Merkezi olarak adlandırıyoruz.’

Karakaş, araç gibi tesisi de yeni nesil teknolojilerle donattıklarına dikkati çekerek, ‘Hem şirketimizin hem markamızın DNA’sında çevreye saygılı olmak var. Örneğin içinde bulunduğumuz boyahane, şu an Avrupa’nın en temiz boyahanesi, bildiğimiz kadarıyla da dünyanın sayılı. Burada çevreyle iç içe, çevreyle dost yeni nesil teknolojiyi büründüren bir tesisten bahsediyoruz.’ DEDİ.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle