Samuray Kılıçlı Katilin Evinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

 Samuray Kılıçlı Katilin Evinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
Okunuyor Samuray Kılıçlı Katilin Evinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Mimar Başak Cengiz’i samuray kılıcı ile öldüren Can Göktuğ Boz’un tek başına yaşadığı evin fotoğrafları ortaya çıktı. Evdeki manzara, Boz’un akli dengesinin yerinde olmadığı yönündeki iddiaları destekler görünüyor. 

İstanbul’a eğitim için gelen Mimar Başak Cengiz, geçtiğimiz salı günü yolda yürürken Can Göktuğ Boz’un saldırısına uğrayarak hayatını kaybetmişti.

Tutuklanan 27 yaşındaki Can Göktuğ Boz’un psikolojik sorunları olduğu öne sürülüyordu. Boz’un yaşadığı evin içinden fotoğraflara DHA ulaştı. 

Boz’un oturma odasının duvarlarına asılı A4 kağıtlarında, ‘Sabahtan akşama spor’, ‘120 günde 4 yıl, 1 günde 24 gün.’ , ‘Alerji olunca 67’yi geçemedim kesin biliyorum’ ve ‘Sadece şınav, hapishane, doktor, zehir, fitness, hile’ gibi kelimeler yazılı olduğu görüldü. 

Camları gazete kağıtları ile kapatılan odanın diğer tarafındaki duvarda ise, ‘Birleştir, farklı amaçla kullan, benzet.,’İstanbul Avrupa bölgesinde herkes katil, kadın erkek, tartışma’,  ‘Dünyada 50 kelime vardır.’ ‘Sinirle kol vurma, tuzak kuruyor.’ gibi notlar olduğu görülüyor. 

Öte yandan odada bulunan masanın üzerinde ise çok sayıda bozuk para, sigara kutusu, satranç, jenga oyunu, rubik küp ve abaküs olması dikkat çekiyor.

İşte katil zanlısının evinden görüntüler ????

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle