• Ana Sayfa
  • Haber
  • AKP’li Eski Bakan Faruk Çelik’ten İktidara Salvolar: ‘Namussuzlarla Hesaplaşacağız’

AKP’li Eski Bakan Faruk Çelik’ten İktidara Salvolar: ‘Namussuzlarla Hesaplaşacağız’

 AKP’li Eski Bakan Faruk Çelik’ten İktidara Salvolar: ‘Namussuzlarla Hesaplaşacağız’
Okunuyor AKP’li Eski Bakan Faruk Çelik’ten İktidara Salvolar: ‘Namussuzlarla Hesaplaşacağız’

AKP hükümetlerinde 3 kez bakanlık, 5 dönem de milletvekilliği yapan Faruk Çelik, iktidarın icraatını yerden yere vurdu. Çelik, “Namussuzlarla hesaplaşacağız arkadaş, hiç lamı cimi kalmadı bu işin” dedi.

Sözcü’den Halil Ataş’ın haberine göre Çelik, Bursa Kestel Çataltepe Sanayii Sitesi mağdurlarıyla düzenlen toplantıda şunları kaydetti:

*Bursa Türkiye’nin sayılı şehirlerinden biri. Ben gitmişim Urfa’ya. Doğru gönderdiler Urfa’ya, kim neden rahatsız olduysa bilemiyorum. Artık bu saatten sonra hiç kimse “Aman birileri zarar görecek konuşmasın Faruk Çelik” diye beklemesin. Çünkü benim de bir istiap haddim var. Ben bundan sonra her konuyu konuşacağım. Siyasetçisiniz, yüzleşmeden kaçıyorsanız sahtekârsınız. Bunun lamı cimi yok yani. Bunlar artık Bursa’da konuşulmalı.”

“Hepsi yanlış yapılmış”

*Nerede hızlı tren? Ben yaptırdım ihalesini. 10 yıl oldu demiryolu Bursa’ya hala gelecek. “Şehir hastanesini Yıldırım’da yapacaksınız. Batıya yıkmayın her şeyi” dedim. Hastaneyi götürdüler ucube bir yere koydular. Şimdi tam 2 katrilyonluk ihale yapıyorlar demiryolunu hastaneye ulaştırmak için. Hastanenin maliyeti ne kadar? 1 milyar. Yapılacak yolun maliyeti ne kadar 2 milyar, yazık değil mi bu milletin iki milyar lirasını çarçur ediyorsun. Projelerin bir tanesi değil ki, hepsi yanlış yapılmış.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle