• Ana Sayfa
  • Haber
  • Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (20 Kasım)

Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (20 Kasım)

 Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (20 Kasım)
Okunuyor Bugün Neler Yaşandı? Günün En Çok Konuşulan ve Tartışılan Haberleri ile Sosyal Medyanın Gündemi (20 Kasım)

20 Kasım günü dünyada ve Türkiye’de yaşanan son dakika gelişmelerini ve sosyal medyada en çok konuşulan gündem başlıklarını sizler için derledik.

1. İstanbul’da toplu taşıma araçlarını kullanan köpek Boji’nin bir tramvaya tuvaletini yaptığı öne sürülmüştü. Konuya ilişkin bir paylaşım yapan İBB Sözcüsü Ongun “Boji’nin tramvaya tuvaletini yaptığı iddia edilmişti. Ama kameralar bize bu akılalmaz görüntüleri gösterdi, izleyin.” ifadelerini kullandı.

2. İstanbul Ekonomi Araştırma tarafından yapılan son anket sonuçları açıklandı. Ankete göre AKP ve MHP’nin oyları yüzde 40+1’in bile altında kalıyor. İki ittifak arasındaki fark 6.8 puan olurken, Cumhur İttifakı ortağı MHP baraj altında.

3. CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, 50 kuruş basma maliyetinin 83 kuruşa yükseldiğini söyledi.

4. Öğretmen olan 34 yaşındaki Lainey Clark ve 22 yaşındaki Ben Hubbard’ın evlerinin perili olduğunu iddia etmeleri ve bununla ilgili videolar çekmeleri çok ilgi gördü.

5. Yazılım geliştirici olarak çalışan Rıza Sabuncu, geçtiğimiz yıl Apple’ın açığını bularak 7.500 dolar kazanmıştı. Bu kez yine kurcaladığı telefonunun güvenlik açığını buldu ve yine 7.500 dolar para ödülü kazandı!

6. Kendisini kedi olarak tanımlayan Kat Lyons, eşi ile birlikte bu yaşam tarzının sırlarını keşfediyor ve eşine kedi gibi davranmak istediğini söyleyip her gün tasma takıyor.

7. Dünyanın en büyük elmacık kemikli yanaklarına sahip olan Ukraynalı sosyal medya fenomeni Anastasia Pokreshchuk, çırılçıplak bir şekilde estetik ve cilt bakım rutinini Instagram’da takipçileri ile paylaştı.

8. Mersin’in Gülnar ilçesinde 10 Kasım’da kaybolan ve dün cansız bedeni bulunan 3 yaşındaki minik Müslüme bugün toprağa verildi.

9. Yalova’da, polisin ‘dur’ ihtarına uymayan otomobilde bulunan lise öğrencisi 3 kişi, yaşanan takip sonucu yakalandı. Öğrencilerin, kendilerine ters kelepçe takılıp, polislerden dayak yediklerini söylemeleri sonucu, aileleri savcılığa suç duyurusunda bulundu. Yalova Valiliği ise polisler hakkında adli soruşturma başlatıldığını açıkladı.

10. Acil serviste görevli kadın doktor, alkollü olduğu belirtilen başka bir kadının saldırısına uğradı. O anların görüntüleri doktor tarafından sosyal medyadan paylaşıldı.

11. Gaziantep’te bir kadın, 3 çocuğunu eve kilitleyip misafirliğe gittikten sonra evde yangın çıktı. Evde mahsur kalan çocukları itfaiye ve vatandaşlar kurtardı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle