• Ana Sayfa
  • Haber
  • Valilik Açıklama Yaptı! Gaziantep’te Vicdansız Babadan 3 Aylık Bebeğe İşkence

Valilik Açıklama Yaptı! Gaziantep’te Vicdansız Babadan 3 Aylık Bebeğe İşkence

 Valilik Açıklama Yaptı! Gaziantep’te Vicdansız Babadan 3 Aylık Bebeğe İşkence
Okunuyor Valilik Açıklama Yaptı! Gaziantep’te Vicdansız Babadan 3 Aylık Bebeğe İşkence

Gaziantep Şahinbey’de çekilen görüntüler izleyenlerin kanının dondurdu. 3 aylık bebeğine işkence eden vicdansız baba, gizli çekimle kaydedildi.

Gaziantep’te çekildiği öne sürülen bir video, izleyenlerin kanını dondurdu. Şahinbey ilçesinde bir evde kaydedilen görüntülerde, bir babanın kucağındaki 3 aylık bebeğine acımasızca vurduğu görüldü.

Ağladıkça vurmaya devam etti

Gaziantep Gündem gazetesinin WhatsApp ihbar hattına gelen videoda, bebeğin sürekli ağladığı ve adamın art arda vurduğu anlar yer aldı. Kan donduran o anlar, anne olduğu iddia edilen kadının odaya girmesiyle son buldu

Valilik açıklama yaptı

Gaziantep Valiliği, 3 aylık bebeğini döven babanın gözaltına alındığını ve çocuğunun ise hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Bazı sosyal medya mecralarında İlimizde çekildiği anlaşılan bir babanın bebeğini darp ettiğine dair görüntüler yer almaktadır.29.11.2021 tarihinde emniyet güçlerimize bildirilen bir bebeğin darp neticesinde yaralandığı olayla ilgili alınan ifadelerde Y.G. isimli şahsın C. G. isimli bebeğini darp ettiğine dair kamera kayıtları bulunduğu anlaşılmıştır. Hastaneye getirilen bebek C.G.’nin doktor raporunda kafasında travmaya bağlı yaralanma olduğu bildirilmiş, hastanede tedavisine başlanmıştır.Olayın şüphelisi Y. G. isimli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış ve adli süreç başlatılmıştır.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle