• Ana Sayfa
  • Haber
  • Eşi ve Kumasıyla Yaşadığı İddia Edilen Engelli Fatma’nın Esra Erol’da Ortaya Çıkan Son Hali Herkesi Üzdü

Eşi ve Kumasıyla Yaşadığı İddia Edilen Engelli Fatma’nın Esra Erol’da Ortaya Çıkan Son Hali Herkesi Üzdü

 Eşi ve Kumasıyla Yaşadığı İddia Edilen Engelli Fatma’nın Esra Erol’da Ortaya Çıkan Son Hali Herkesi Üzdü
Okunuyor Eşi ve Kumasıyla Yaşadığı İddia Edilen Engelli Fatma’nın Esra Erol’da Ortaya Çıkan Son Hali Herkesi Üzdü

Melahat Oruç, %45 engelli raporu bulunan kızı Fatma için Esra Erol’un kapısını çalmıştı. Oruç, 19 yaşındaki kızının Ahmet isimli evli bir erkekle kaçtığını ve kumasıyla birlikte yaşadığını öne sürmüştü. Günlerce de bu iddiaları ve Fatma’yı konuşmuştuk. Sonunda da Fatma, ailesinin evine dönmeyi kabul etmişti fakat Fatma’nın babasının evinden tekrar kaçtığı öğrenildi. Esra Erol da dün yayınlanan programda Fatma’nın yürek burkan son halini paylaştı.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=iJqQH…

Geçtiğimiz Eylül ayında Melahat Oruç, %45 engeli bulunan 19 yaşındaki kızı Fatma için Esra Erol’a başvurmuştu. Oruç, kızının Temmuz ayında evli ve 2 çocuk babası olan Ahmet isimli birine kaçtığını ve kaçtıktan sonra da bu adamla resmi nikah kıydıklarını iddia etmişti.

Annenin iddialarının ardından Fatma canlı yayına telefonla bağlanmıştı ve evlendiğini kabul etmişti. Kaynanasıyla yaşadığını, dini nikahlı eş Gülşah’ın evde kalmadığını ve çocuklara da kaynanasıyla birlikte baktıklarını açıklamıştı.

Bu arada hamile olduğunu da kabul etmemişti.

Fatma’yla ilgili komşulardan da şiddet gördüğüne yönelik ihbarlar gelmişti. Dini nikahlı eş Gülşah, Ahmet’in kendisine hırsızlık yaptırdığını ve başka erkeklere sattığını da belirtmişti.

Bu arada Ahmet, 4-5 evlilik yapmış ve hiçbirine de nikah kıymamış.

Programa bağlanan bir izleyici de Ahmet’in TikTok’ta sürekli canlı yayın açtığını ve en fazla hediyeyi gönderene Fatma’yı göstereceğini söylediğini anlatmıştı. Ahmet de izleyicinin bu söylediklerini kabul etmişti.

Türkiye’nin günlerce konuştuğu olayın ardından sonunda Fatma, annesinin “Eve dön” çağrılarına kulak vererek Ahmet’i bırakıp ailesinin yanına dönmüştü.

Baba evine döndükten sonra tekrar Ahmet’e kaçan Fatma’nın son hali içimizi parçaladı. Ahmet’in evindeyken Fatma’nın saçlarını kazıdıkları ortaya çıktı.

Esra Erol, bu görüntünün ardından Fatma’nın yeniden annesinin yanına döndüğünü açıkladı. 

Ah be kızım ah be! 

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle