• Ana Sayfa
  • Haber
  • Son Zamanlarda Müge Anlı ve Esra Erol’un Programlarında İzleyiciyi Şoke Eden Bazı Olaylar

Son Zamanlarda Müge Anlı ve Esra Erol’un Programlarında İzleyiciyi Şoke Eden Bazı Olaylar

 Son Zamanlarda Müge Anlı ve Esra Erol’un Programlarında İzleyiciyi Şoke Eden Bazı Olaylar
Okunuyor Son Zamanlarda Müge Anlı ve Esra Erol’un Programlarında İzleyiciyi Şoke Eden Bazı Olaylar

En çok izlenen gündüz kuşağı programları yine bildiğiniz gibi! Özellikle Müge Anlı, Esra Erol, Didem Arslan ve Ece Üner gibi isimlerin sunduğu programlarda yaşananları her gün konuşuyoruz. Skandallar, itiraflar, kayıplar, cinayetler… Ne ararsak var! Hadi gelin, geçtiğimiz haftalarda canlı yayınlarda neler yaşandığına bakalım…

1. Müge Anlı’dan yardım isteyen Safiye Çallı, Facebook’tan tanıştığı kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi türkücü Cüneyt tarafından dolandırıldığını iddia etti. Çallı, 2 evini kaptırdığını söyledi.

Türkücünün eski eşi Melek, kendisiyle 7 ay evli kaldığını ve şu an boşanma sürecinde olduğunu bildirerek şahsın dolandırıcı olduğunu yeni öğrendiğini aktardı.

Telefonla bağlanan bazı kişiler de Cüneyt tarafından dolandırıldıklarını söyledi. Ayrıca Cüneyt’in kadınları uygunsuz fotoğraflarını kullanarak tehdit ettiği iddia edildi.

2. Canlı yayına iddiaları yanıtlamak için türkücü Cüneyt ve ailesi katıldı. Cüneyt, Safiye’nin kendisine çalışma dediğini ve paraları da birlikte yediklerini söyledi. Üstüne de Safiye’nin “Çalışırsan intihar ederim.” dediğini iddia etti.

Bu sözlerinin ardından da Müge Anlı, TDK’dan ‘Jigolo’ tanımını okuyarak ‘Bu işi mi yapıyorsunuz?’ sorusunu yöneltti.

3. Erkeklerle konuştuğu gerekçesiyle Güldane Biçer’i vahşi bir şekilde öldüren ve Müge Anlı’da 10 yıl sonra cinayeti itiraf eden Osman Biçer’in davasında yeni bir gelişme yaşandı. Mahkeme, Biçer’e ‘Saygılı’ tutumu nedeniyle ‘İyi hal’ indirimi uyguladı. Bu kararın ardından Müge Anlı’ya bağlanan Güldane Biçer’in kardeşi Melek de hem isyan etti hem de şaşırtan yeni bilgiler paylaştı.

4. İmam nikahlı eşi Yeliz Kibiz’in 8 gün önce ortadan kaydolduğunu söyleyen Yadigar Kepçe isimli erkek Müge Anlı’nın programına katıldı. Canlı yayında Yadigar Kibar’ın kabarık suç dosyaları ve yalanları teker teker ortaya çıktı.

5. Müge Anlı’da aranan Yeliz Kiviz sonunda bulundu ve stüdyoya geldi. Canlı yayında da ortalık karıştı. Kiviz’in anlattıkları herkesi şaşırttı.

Yeliz, ‘Ben çocuklarımla görüşeceğim. 2.5 seneden beri şiddet gördüm, pis kelimeler işittim. Ben onu Orhan Kepçe olarak biliyordum. Çalışmıyor. Ben dileniyordum bir de gelip paramı alıyordu elimden’ dedi.

Telefonla bağlanan bir kadın da Yadigar’ın ‘Hocayım’ diyerek insanları kandırdığını ve sevgilisiyle barıştırmak için Yadigar ve Yeliz’in kendisinden 12 bin TL istediğini iddia etti.

6. Safiye Çallı, sosyal medyadan tanıştığı türkücü Cüneyt’in 2 evini alıp kendisine arsa ve araba aldığını ve dolandırıldığını iddia etmişti. Çallı’nın yaklaşık 700 bin TL’sini cebine indiren türkücü Cüneyt, Safiye’ye vermek için canlı yayına elinde 80 bin TL ve arabasıyla geldi.

7. Melahat Oruç, %45 engelli raporu bulunan kızı Fatma için Esra Erol’un kapısını çalmıştı. Oruç, 19 yaşındaki kızının Ahmet isimli evli bir erkekle kaçtığını ve kumasıyla birlikte yaşadığını öne sürmüştü. Fatma, ailesinin evine dönmeyi kabul etmişti fakat Fatma’nın babasının evinden tekrar kaçtığı öğrenildi. Esra Erol da dün yayınlanan programda Fatma’nın yürek burkan son halini paylaştı.

8. Ahmet’e tekrar kaçtıktan sonra kendisini Faruk’un yanına götürdüğünü söyleyen Fatma canlı yayında hamile olduğunu ancak bebek hakkında şüpheleri olduğunu ifade etti.

9. Yayında hamile olduğunu söyleyen Fatma’nın 1.4 aylık hamile olduğu kesinleşti. Ayrıca Fatma’nın annesi Melahat, Ahmet’in kendisine Fatma’yı amcasının oğluna 2.500 TL karşılığında sattığını söylediğini açıkladı.

10. Serkan Kıyak, 3 Aralık günü ortadan kaybolan eşi Zehra Kıyak’ı bulmak için Müge Anlı’ya katıldı. Canlı yayın sırasında Serkan Kıyak’ın anlattıkları ve defalarca kendisini aldatan eşine gözyaşları içinde yalvarması gündem oldu.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle