• Ana Sayfa
  • Haber
  • Define Olduğuna İnanıp Bütün Altınlarını Kaptıran Emine Karayılan Olayında Müge Anlı’yı Sinirlendiren Detaylar

Define Olduğuna İnanıp Bütün Altınlarını Kaptıran Emine Karayılan Olayında Müge Anlı’yı Sinirlendiren Detaylar

 Define Olduğuna İnanıp Bütün Altınlarını Kaptıran Emine Karayılan Olayında Müge Anlı’yı Sinirlendiren Detaylar
Okunuyor Define Olduğuna İnanıp Bütün Altınlarını Kaptıran Emine Karayılan Olayında Müge Anlı’yı Sinirlendiren Detaylar

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan 26 yaşında 3 çocuk annesi Emine Karayılan hem altınlarından hem de kocasından olduğunu söyledi. Anlattıklarıyla herkesi şaşkına çeviren Karayılan, akrabası Ayşe’nin ve sevgilisinin kendisini dolandırdığını belirtti. 

Detaylar içeriğimizde;

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=SGVir…

Müge Anlı’ya Gaziantep’ten katılan 26 yaşındaki 3 çocuk annesi Emine Karayılan, akrabası Ayşe’nin ve sevgilisinin “define bulduk” sözleriyle kendisini kandırdıklarını ve altınlarını aldıklarını söyledi.

6 bilezik, 1 Osmanlı Tuğrası, 14 cumhuriyet altını ve çok sayıda ziynet eşyasını vermiş.

Eşi Osman’dan gizli bir şekilde birikimlerini zengin olacağı umuduyla Adem’e veren Emine, kocası araba almak isteyince eşinin öğrendiğini söyledi.

Emine Karayılan, ‘Çok yalan söyledim eşime ama böyle olacağını bilmiyordum. Beni eşime ihanet etmekle bile suçladılar.’ dedi.

Emine, Adem’le define meselesinde ortak olduklarını öğrenen eşinin Adem’le kendisinin gönül ilişkisi olduğunu düşünüp evden doğumuna 3 gün kala attığını belirtti. Fakat Emine, aslında Adem ve Ayşe’nin birlikte olduğunu açıkladı.

İlk gün yayına bağlanan Ayşe de, Emine’nin kendisini suçladığını ve eşinin yanında olduğunu, güvendiğini nispet yapar gibi söyledi. Bir de “Onlar sevgili diyerek aile katliamı yaratmaya çalışıyor.” dedi.

Bütün suçu Emine’ye yükledi ve Adem’le sevgili olduklarını da kabul etmedi.

Adem’le sevgili olduklarını kabul etmeyen Ayşe’nin sözlerinin ardından da Emine, Ayşe’nin Adem’i dana kuşbaşılarıyla beslediğini ve elleriyle yedirdiğini anlattı.

Emine’yi ve 2 aylık bebeğini istemeyen Emine’nin eşi Osman da telefonla yayına bağlandı. Osman, bebek kendisinden olsa bile istemediğini ve her şeyin bittiğini belirtti. “Ben evde yokken benim evime erkek sinek bile girse benim için o kadın bitmiştir ” diye de ekledi.

Emine de Adem’in eve girmediğini üstüne basa basa söyledi.

İddiaların odağındaki Adem de ertesi gün canlı yayına katıldı. Emine’den borç para istediğini ve bu borcu da geri ödediğini aktardı. Emine ile gönül ilişkileri olmadığını da ifade etti.

Adem’in anlattığına göre de define meselesi yok.

Kocasıyla nispet yapan Ayşe’nin kocası Mehmet Demir de artık Ayşe’nin yanında olmadığını boşanma davası açacağını dile getirdi.

Ya işte etme bulma dünyası diye boşuna söylememişler…

Bu arada Emine’nin kocası Osman, Ayşe’ye Adem’le Emine’nin ilişkisi olup olmadığını sorduğunda Ayşe, “Benim alakam yok Adem’i sık sık Emine’nin evinde görürdüm” yanıtını vermiş.

Aslında bu yüzden Osman, hamile eşini evden atmış. Müge Anlı Ayşe’nin bu şekilde cevap vermesine çok sinirlendi. ‘Bir tane çarpacağım’ diyerek tepki gösterdi.

Adem Demir’in Gaziantep’te farklı kişileri ‘hazine’ vaadiyle kandırdığını iddia eden izleyiciler, çok sayıda mağdurun olduğunu öne sürdü.

Haklarında söylenenlerin iftira olduğunu belirtseler de dolandırıcılık büro amirliği Emine’nin başvuru yapması ile çalışma başlatılacağını ifade etti.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle