• Ana Sayfa
  • Video
  • Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın Ahlaksız İthamlarına Beşiktaş’tan Çok Sert Tepki Geldi

Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın Ahlaksız İthamlarına Beşiktaş’tan Çok Sert Tepki Geldi

 Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın Ahlaksız İthamlarına Beşiktaş’tan Çok Sert Tepki Geldi
Okunuyor Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın Ahlaksız İthamlarına Beşiktaş’tan Çok Sert Tepki Geldi

Beşiktaş Kulübü, Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında Beşiktaş Teknik Direktörü Önder Karaveli hakkında ahlaksız yorumlar yapan Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı hakkında sert bir açıklama yaptı. Ayrıntılar içeriğimizde ????

Beyaz TV’de yayınlanan, Beyaz Futbol programında Beşiktaş Teknik Direktörü hakkında yorum yapan Ahmet Çakar ve Rasim Ozan Kütahyalı

Ahmet Çakar’ın Önder Karaveli hakkında ”Nişantaşı’nda ünlü kadınların moda tasarımcısı gibi konuşuyorsun hocam” sözüne “Yumuşak mı diyorsun?” diyen Rasim Ozan Kütahyalı oldukça tepki çektiler.

İşte o anlar ????

Konunun gündemi oldukça meşgul etmesinden sonra da Beşiktaş konu hakkında bir açıklama yayınladı ????

Beşiktaş’ın açıklamasında şu ifadeler yer verildi ????

‘Dün akşam bir televizyon kanalında Beşiktaşımızın kıymetli hocası Sayın Önder Karaveli hakkında yapılan akıldan, izandan ve ahlaktan uzak yorumların kabul edilmesi mümkün değildir. Bir süre önce Boşnak vatandaşlarımız için sarf ettiği sözler hala hafızalarda canlılığını koruyan bu müptezel ve ekürisi hakkında tüm yasal işlemler başlatılacaktır. Bu süreçte, müptezel ve ekürisine yönelik olarak hiçbir Beşiktaşlının sözel ve fiziksel tepki vermemesi son derece önemlidir. Sporun paydaşları ve halkımızın vicdanında mahkum olan bu asalaklara yasal merciler tarafından gerekli cezaların verileceği de mutlaktır.’

Beyaz TV’ye reklam verenlere de seslenen kulüp ????

‘Beşiktaş Jimnastik Kulübü olarak adı geçen kanalın tüm akreditasyonlarını iptal etmiş bulunmaktayız. Kanal ile bağlantılı hiç kimse bundan böyle tesislerimize ve etkinliklerimize hiçbir şekilde alınmayacaktır. Sporun paydaşları olan tüm taraftarların takım farkı gözetmeksizin bu müptezel ve ekürisi ile onlara yer veren kanala itibar etmeyeceğinden, sporun paydaşı olan başta futbol ve diğer spor dallarındaki sporcu teknik adam ve idarecilerin söz konusu müptezel ve ekürisi ile bahsi geçen kanaldan uzak duracağından, sporun paydaşı ve reklam verenlerin ‘reklamın iyisi kötüsü olmaz’ mantığında davranmayacağından, kötü insanlar, kötü programlar ve kötü kanallarla arasına mesafe koyacağından şüphemiz bulunmamaktadır. Sorun sadece Beşiktaş ve spor paydaşlarının değil tüm faziletli insanların sorunudur’ dedi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle