• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Denemek İçin Elinizi Çabuk Tutun: Overwatch, Sınırlı Süreliğine Ücretsiz Oynanabiliyor!

Denemek İçin Elinizi Çabuk Tutun: Overwatch, Sınırlı Süreliğine Ücretsiz Oynanabiliyor!

 Denemek İçin Elinizi Çabuk Tutun: Overwatch, Sınırlı Süreliğine Ücretsiz Oynanabiliyor!
Okunuyor Denemek İçin Elinizi Çabuk Tutun: Overwatch, Sınırlı Süreliğine Ücretsiz Oynanabiliyor!

Blizzard, girdiği taciz skandalları dolayısıyla bir süredir çalkantılı bir süreç yaşamakta. Bu çalkantılı sürecin Overwatch 2’nin geliştirilme sürecini de derinden etkilendiği söyleniyor, birçok oyuncu ise oyundan umudunu kesmiş durumda. Blizzard, bunlara rağmen getirdiği etkinliklerle Overwatch’u bir şekilde canlı tutmayı başarıyor.

2 Ocak’a kadar bedava!

Overwatch’u sık sık ücretsiz yapan Blizzard, yeni gelen etkinliği tattırmak için oyunu yine 2 Ocak’a kadar ücretsiz sunacak. Bu süreç içerisinde oyunu geçici olarak bedavaya oynayabileceksiniz.

İlerlemeler kaybolmayacak!

Her zamanki gibi, Overwatch’u oynadığınız sürede kat ettiğiniz ilerleme hesabınızda kalacak. Oyunu satın alırsanız kaldığınız seviyeden devam edebileceksiniz.

Dereceli oynamak yok ama.

Overwatch’ı ücretsiz olarak oynayanlar bütün ajanlardan ve dereceli dışındaki bütün modlardan yararlanabilecek. Bu sürede 16 Aralık’ta başlayan ve 6 Ocak’ta sona erecek olan Winter Wonderland etkinliğinden de faydalanabilecekler.

Hangi platformlarda olacak peki?

PlayStation’da PS Plus sahipleri, Xbox’ta Xbox Live Gold sahipleri, PC’de ise Battle.net’i indiren herkes 2 Ocak’a kadar Overwatch’un zevkini ücretsiz çıkarabilecek.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle