• Ana Sayfa
  • Haber
  • Öğrenciler Mektupları Sıralara Bıraktı: Kardeşi Tarafından Öldürülen Öğretmen Ayşegül Taşkın’ın Okulunda Yas

Öğrenciler Mektupları Sıralara Bıraktı: Kardeşi Tarafından Öldürülen Öğretmen Ayşegül Taşkın’ın Okulunda Yas

 Öğrenciler Mektupları Sıralara Bıraktı: Kardeşi Tarafından Öldürülen Öğretmen Ayşegül Taşkın’ın Okulunda Yas
Okunuyor Öğrenciler Mektupları Sıralara Bıraktı: Kardeşi Tarafından Öldürülen Öğretmen Ayşegül Taşkın’ın Okulunda Yas

Erzincan’da kardeşini psikolojik tedavi olması için ikna etmek isteyen öğretmen Ayşegül Taşkın, kardeşi Ali Nazım Taşkın tarafından bıçaklanarak öldürüldü.

Rehber öğretmeni eşliğinde haber verilen öğrencileri Ayşegül öğretmenden kalan yoklama defteri ve yazdıkları mektuplarla avundu.

Gaziantep’in Nizip ilçesinde bulunan Enver- Mebrure Okan Ortaokulunda Türkçe derslerine giren Ayşegül Taşkın, tedavi görmesi için ikna etmek istediği kardeşi tarafından öldürüldü.

Olayın olduğu gün Ayşegül öğretmenin öğrencilerine okul 1 günlüğüne tatil edilirken, olaydan bir gün sonra öğrencilerine acı haber verildi.

Rehber öğretmenleri eşliğindeki öğretmenler tüm sınıflara dolaşarak, çok sevdikleri Ayşegül öğretmenin ölüm haberini verdi.

Öğrenciler yazdıkları mektupları sıraların üzerine bıraktı…

Sık sık okulda bulunan gurur tablosundaki Ayşegül öğretmenin resimlerine bakan öğrenciler, boş kalan öğretmenler masasındaki ders ve yoklama defteri ile avundu.

Öğrencilerin çok sevdiği öğretmenlerine hitaben yazdığı mektuplar ve çizdiği resimler, oturdukları sıraların üzerinde, daha önceden Ayşegül öğretmene verdikleri çeşitli çiçek ve hediyeler ise boşalan öğretmenler masasının üzerinde gün boyu kaldı…

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle