• Ana Sayfa
  • Oyun
  • The Witcher Dizisi Yine Oyuna Yaradı: The Witcher 3’ün Oyuncu Sayısı Tavan Yaptı!

The Witcher Dizisi Yine Oyuna Yaradı: The Witcher 3’ün Oyuncu Sayısı Tavan Yaptı!

 The Witcher Dizisi Yine Oyuna Yaradı: The Witcher 3’ün Oyuncu Sayısı Tavan Yaptı!
Okunuyor The Witcher Dizisi Yine Oyuna Yaradı: The Witcher 3’ün Oyuncu Sayısı Tavan Yaptı!

Henry Cavill’ın başrolde olduğu Netflix’in en popüler işlerinden olan The Witcher’ın ikinci sezonu, The Witcher 3: Wild Hunt’ın oyuncu sayısını arttırdı!

60.000’den fazla oyuncu!

17 Aralık tarihinde çıkan The Witcher’ın ikinci sezonu CD Projekt RED’e yaradı, ikinci sezon öncesi 20.000 – 30.000 bandında olan anlık oyuncu sayısı dizinin ikinci sezonu sonrası 60.000’in üzerine çıktı!

Dizinin ilk sezonu çıktığında da aynı senaryo olmuştu.

SteamDB verilerine göre dizinin ilk sezonu Netflix’te yayınlanınca oyuncu sayısı yine 2 katından fazlaya katlanmış ve anlık oyuncu sayısı 100.000’i aşmıştı. Dizi öncesi 22.000 olan anlık oyuncu sayısı Steam’in kış indirimleriyle birlikte 60.000’i aştı.

Kısacası CD Projekt RED’de işler yolunda.

2002 yılında kurulan Polonya merkezli oyun şirketi CD Projekt RED bu durumdan oldukça memnun olsa da Cyberpunk 2077 projesi şirket için bir fiyaskoya dönüştü. Her ne kadar PC tarafında güncellemelerle problemler düzeltilse de işler tam olarak istedikleri gibi gitmedi. Kim bilir belki de Cyberpunk 2077 ile ilgili bir dizi projeyi kurtarabilir.

%80 indirimde olan oyunu kaçırmayın!

Steam’de kış indirimleri sayesinde %80 indirime giren The Witcher 3: Wild Hunt şu an 11,99 TL’den satışta. Eğer oyuna sahipseniz DLC’lere de göz gezdirebilirsiniz.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle