• Ana Sayfa
  • Haber
  • AKP’li Başkanın ‘İslamı Otel’i Konsept Değiştirdi: Alkol Geldi, Haşema ile Tesettür Mayosu Kalktı

AKP’li Başkanın ‘İslamı Otel’i Konsept Değiştirdi: Alkol Geldi, Haşema ile Tesettür Mayosu Kalktı

 AKP’li Başkanın ‘İslamı Otel’i Konsept Değiştirdi: Alkol Geldi, Haşema ile Tesettür Mayosu Kalktı
Okunuyor AKP’li Başkanın ‘İslamı Otel’i Konsept Değiştirdi: Alkol Geldi, Haşema ile Tesettür Mayosu Kalktı

İzmir’de AKP Karaburun İlçe Başkanı Adem Avcı’nın işlettiği ‘İslami’ konseptli Club Asya Otel, içkili hale getirilirken,  ‘haremlik selamlık’ ve haşema ile  tesettür mayosu kuralı uygulamaları geri çekildi. Otelin ismi ise, Grand Avcı Otel olarak değiştirildi.

İzmir Karaburun’da AKP’li ilçe Başkanı Adem Avcı’ya ait ‘İslami otel’ konsept değiştirdi.

Sözcü’den Gökmen Ulu’nun haberine göre, 2006 yılında AKP’li Avcı tarafından kiralanan tesis, ‘alkolsüz İslami otel’ olarak işletmeye başlanmıştı. Geçtiğimiz yıla kadar bu konsepte hizmet veren Club Asya Otel’ine bu yıl içki ruhsatı alındı. Tesisin ismi Grand Avcı Otel yapıldı ve içkili hale getirildi.

Otelde, denize girilirken uygulanan haşema ve tesettür mayosu kuralı iptal edildi.

Geçen yıla kadar harem– selamlık uygulaması yapılan turistik tesisin plajında, kadınlar ve erkekler için ayrılan kumsal birleştirildi. Kadınlar için ayrılan, perde ile örtülü kapalı havuz uygulamasından da vazgeçildi.

Otelin işletmecisi Adem Avcı, “Otelimiz uzun yıllar belli bir kesime hitap etmişti. Fakat doluluk açısından zayıf potansiyel ile gidiyordu. Zaten yıllardır değişiklik yapmak aklımızdaydı, bu yıl yaptık, konsepti değiştirdik, oteli herkese açtık” diye konuştu. Avcı, “Alkolsüz İslami otel sisteminden vazgeçmeniz üzerine partinizden bir tepki aldınız mı?” sorusuna, “Hayır, hiçbir partilimden bir eleştiri ve tepki almadım. Neticede iş adamıyım, ticaret yapıyorum” dedi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle