PlayStation Severlere Call of Duty için Son Tarih 2024 Olabilir!

 PlayStation Severlere Call of Duty için Son Tarih 2024 Olabilir!
Okunuyor PlayStation Severlere Call of Duty için Son Tarih 2024 Olabilir!

Bloomberg’in haberine göre, Call of Duty serisinin son üç oyunu PlayStation konsollarında satışa sunulmak üzere 2023 yılının sonuna kadar taahhüt yapıldı. Fakat gelecek yıllar için bir ipucu verilmedi.

Call of Duty serisi bu yıl da büyümeye devam ediyor. Halen geliştirilmekte olan iki Call of Duty oyunu var.

www.turktime.com

İsmi henüz gizli tutulan ilk oyun Treyarch tarafından hazırlık aşamasında, diğer oyunun ise 2020 yılında çıkarılan ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone’un yeni bir yinelemesi olacağı konuşuluyor.

Oyunların 2023 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Activision Blizzard’ın Microsoft tarafından satın alınmasının ardından, oyun şirketinin Call of Duty serisinin sonraki üç oyununu PlayStation’da yayımlamayı taahhüt ettiği açıklandı. Ancak verilen tarih bir miktar akılları karıştırdı.

Bloomberg’in haberine göre, Call of Duty serisinin son üç oyunu PlayStation konsollarında satışa sunulmak üzere 2023 yılının sonuna kadar taahhüt yapıldı. Fakat gelecek yıllar için bir ipucu verilmedi.

Xbox markasının başkanı Phil Spencer, geçen hafta Sony ile serinin geleceği hakkında konuşmuştu. Mevcut sözleşmelerin yerine getirileceğini ve Call of Duty’nin PlayStation’da kalacağını doğrulamıştı.

Ancak görünen o ki bu anlaşma 2024 yılında bitecek. Öte yandan Microsoft’un Call of Duty 2022, Call of Dtuy 2023 ve Call of Duty Warzone 2’yi PlayStation’a getirme planları yaptığı biliniyor.

Henüz net bir bilgi verilmese de hesaplar çarşıya uymazsa 2024 yılında Call of Duty’yi Xbox’a ve PC’ye özel bir oyun olarak görebilmemiz mümkün.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle