• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Twitch’ten Bir Nevi Maaş Alma Dönemi Başlıyor: Reklam Teşvik Programı Hayata Geçti

Twitch’ten Bir Nevi Maaş Alma Dönemi Başlıyor: Reklam Teşvik Programı Hayata Geçti

 Twitch’ten Bir Nevi Maaş Alma Dönemi Başlıyor: Reklam Teşvik Programı Hayata Geçti
Okunuyor Twitch’ten Bir Nevi Maaş Alma Dönemi Başlıyor: Reklam Teşvik Programı Hayata Geçti

Dünya’nın en büyük online canlı yayın platformlarından olan Twitch öngörülebilir gelir sağlanması adına yayıncılarına reklam teşvik programı hazırladı. Bu sayede yayıncılar sabit gelire sahip olabilecek! İşte detaylar;

Kaynak: https://www.gamespot.com/articles/twi…

Yayıncılar sabit gelirli olacak!

Twitch ile ya da bir kuruluş ile partnerliğiniz yoksa stabil bir gelir elde etmek yayın dünyasında pek de kolay bir durum değil. Twitch ise yayıncıları korumak, onların ekosistem içerisinde daha eğlenceli içerikler sunabilmesini sağlayabilmek adına Reklam Teşvik Programı’nı duyurdu!

Reklam Teşvik Programı nasıl çalışıyor?

Şu an mevcut olarak Twitch’te bulunan partnerlere ve bağlı kuruluşlara sunulan bu hizmete reklam yönetcisi panelinden erişiliyor. Twitch’in teklif sunması durumunda eğer teklifi kabul ederseniz Twitch’in belirlemiş olduğu minimum saat tutarını geçmeniz gerekiyor, teklif sizlere geldiğinde o reklamdan ne kadar kazanabileceğinizi de görebiliyorsunuz. Ay sonunda da ücretinizi tahsil edebiliyorsunuz.

Daha öngörülebilir bir kazanç yöntemi olması açısından sistem dikkate değer.

Reklam Teşvik Programı sayesinde kişiselleştirilmiş teklifler sunulacak, bu sayede de yayıncılar ek yönetim sorumluluklarından kurtarılıyor ve bununla birlikte topluluğuyla daha fazla ilgilenme imkanı sunuyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle