• Ana Sayfa
  • Haber
  • Masaya Davet Edip Ateş Açmışlar! İşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu Cinayetinin Nedeni

Masaya Davet Edip Ateş Açmışlar! İşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu Cinayetinin Nedeni

 Masaya Davet Edip Ateş Açmışlar! İşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu Cinayetinin Nedeni
Okunuyor Masaya Davet Edip Ateş Açmışlar! İşte Şafak Mahmutyazıcıoğlu Cinayetinin Nedeni

Dün akşam bir balıkçıda silahlı saldırıya uğrayan Ece Erken’in eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu yaşamını yitirdi. Son gelen bilgilere göre cinayet mülk satışındaki sorun nedeniyle işlendi. Saldırının detaylarını aktaran bir gazeteci, ‘Şafak’ı masaya davet ettikleri ve kısa bir konuşmanın ardından masanın altından ateş ettikleri ortaya çıktı. Arbede çıkınca da art arda ateş edip 4 kurşunla öldürmüşler.’ dedi.

Dün gece Yeşilköy’de bir balık restoranında silahlı saldırıya uğrayan Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu hayatını kaybetti.

“Sorun mülk satışından çıkmış”

Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden olan 2 çocuk babası Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili yeni detayları CNN Türk İstihbarat Şefi Nihat Uludağ canlı yayında anlattı. 

Uludağ, ‘Şüpheliler geç saatte restorana girmiş. Şafak’ı masaya davet ettikleri ve kısa bir konuşmanın ardından masanın altından ateş ettikleri ortaya çıktı. Bu şekilde bir kurşunla Mahmutyazıcıoğlu yaralandı. Hemen sonrasında arbede çıkınca peş peşe ateş etmişler. 4 kurşun isabet eden Şafak Mahmutyazıcıoğlu maalesef hayatını kaybetti. Olaya müdahale eden şoförü de yaralandı.

Olayın bir mülk satışından kaynaklanan uzlaşı sorunu olduğu ortaya çıktı. Saldırıya karışan toplam 6 kişi var. Direkt karışan 2 kişi gözaltına alındı, diğerleri için de aramalar devam ediyor. Ayrıca saldırıda bir silah kullanıldı, 7 el ateş edildi.’ ifadelerini kullandı.

Ece Erken’in yakın arkadaşı Bircan Bali, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölmeden önceki son sözlerinin de ‘Lütfen beni kurtarın’ olduğunu söyledi.

Ece Erken: ‘Nasıl dayanacağım?’

Beyaz TV‘de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucularından Bircan Bali yakın arkadaşı Ece Erken’in sağlık durumundan bahsetti. Erken’in sakinleştiricilerle ayakta durduğunu söyleyen Bircan Bali, ‘Ece’nin annesiyle konuştum. ‘Ben onu çok seviyorum nasıl dayanacağım?’ demiş. Eymen’in odasında ağlayarak uyuyakalmış. ‘Nasıl yaşayacağım anne bilmiyorum’ demiş. Eymen de biz yarın Bodrum’a gideceğiz Şafak abiyle demiş. Çocuk daha bilmiyor tabii.’

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle