• Ana Sayfa
  • Haber
  • Bakırköy’deki Cinayette Yeni Ayrıntılar: Katil, Hakim ve Savcı Çocuğu Çıktı

Bakırköy’deki Cinayette Yeni Ayrıntılar: Katil, Hakim ve Savcı Çocuğu Çıktı

 Bakırköy’deki Cinayette Yeni Ayrıntılar: Katil, Hakim ve Savcı Çocuğu Çıktı
Okunuyor Bakırköy’deki Cinayette Yeni Ayrıntılar: Katil, Hakim ve Savcı Çocuğu Çıktı

Bakırköy’de bir alışveriş merkezinin otoparkında eski kız arkadaşı Yağmur Sönmez’i öldüren Murat Bayırköylü’nün annesinin hakim, babasının ise başsavcı vekili olduğu öğrenildi.

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bir alışveriş merkezinin otoparkında eski kız arkadaşı Yağmur Sönmez’i (21) öldüren Murat Bayırköylü’nün (21) annesinin hakim, babasının ise başsavcı vekili olduğu öğrenildi.

Olay, dün akşam saatlerinde Bakırköy’deki bir alışveriş merkezinin otoparkında meydana geldi. Murat Bayırköylü, otoparkta tartıştığı eski sevgilisi Yağmur Sönmez’e tüfekle ateş edip, aynı tüfekle intihar etti. 

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipleri, ağır yaralanan Sönmez’i hastaneye kaldırdı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Yağmur Sönmez hayatını kaybetti.

Hakim ve savcı çocuğu çıktı

Murat Bayırköylü’nün ise olay yerinde öldüğü tespit edildi. Hukuk fakültesi öğrencisi olduğu öğrenilen Murat Bayırköylü’nün annesinin hakim İsmihan Boza, babasının ise Bakırköy Başsavcı Vekili Muhittin Bayırköylü olduğu belirtildi. 

Bir süre önce boşanan çiftin tek çocuğu olduğu belirtilen Murat Bayırköylü’nün İzmir’de toprağa verileceği kaydedildi. Yağmur Sönmez’in yakınları ise cenazeyi almak için Adlı Tıp Kurumu’na geldi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle