• Ana Sayfa
  • Haber
  • Erdoğan’ın Mitinginde Kılıçdaroğlu’na ‘Hain’ Diyen Çocuk Yıllar Önceki O Fotoğrafı Yeniden Gündeme Getirdi!

Erdoğan’ın Mitinginde Kılıçdaroğlu’na ‘Hain’ Diyen Çocuk Yıllar Önceki O Fotoğrafı Yeniden Gündeme Getirdi!

 Erdoğan’ın Mitinginde Kılıçdaroğlu’na ‘Hain’ Diyen Çocuk Yıllar Önceki O Fotoğrafı Yeniden Gündeme Getirdi!
Okunuyor Erdoğan’ın Mitinginde Kılıçdaroğlu’na ‘Hain’ Diyen Çocuk Yıllar Önceki O Fotoğrafı Yeniden Gündeme Getirdi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Trabzon’daki konuşmasında mikrofonu Erdoğan’ın elinden alarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaret eden küçük çocuk, yıllar önce Süleyman Demirel’in mitinginden hafızalara kazınan bir fotoğrafı yeniden gündeme getirdi.

Pazar günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanındaki küçük bir çocuk, konuşma sırasında mikrofonu Erdoğan’ın elinden alarak Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘Hain’ diyerek hakaret etmişti.

Çocuğun hareketi ve söyledikleri sosyal medyada büyük yankı uyandırırken, Kılıçdaroğlu çocuğun hiçbir şekilde hedef gösterilmemesi konusunda hassasiyet rica etmişti.

Tepki çeken olay sonrası akıllara yıllar önce Süleyman Demirel’in bir mitingi sırasında çekilen o fotoğraf geldi… ????????

Fotoğraftaki küçük çocuk elinde o zamanlar Süleyman Demirel’in en büyük rakibi Bülent Ecevit’in fotoğrafını taşıyordu. Ecevit’e selam göndermek istiyor ve bunun üzerine de üzerine Demirel, bu talebi memnuniyetle karşılıyor. Demirel “Tabii ki selamını iletebilirsin” diyor ve birlikte kameralara poz veriyorlar…

Söz sizde: Ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle