• Ana Sayfa
  • Video
  • Canan Ergüder’in Setlere Geri Döndüğü Oğlum Dizisinin Konusu ve Yayın Tarihi Belli Oldu

Canan Ergüder’in Setlere Geri Döndüğü Oğlum Dizisinin Konusu ve Yayın Tarihi Belli Oldu

 Canan Ergüder’in Setlere Geri Döndüğü Oğlum Dizisinin Konusu ve Yayın Tarihi Belli Oldu
Okunuyor Canan Ergüder’in Setlere Geri Döndüğü Oğlum Dizisinin Konusu ve Yayın Tarihi Belli Oldu

Ay Yapım imzalı Show Tv’de yayınlanacak yeni dizi Oğlum oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekmeyi başardı. Tanıtım videoları yayınlanan dizinin yayın tarihi belli oldu. Hadi gelin hep birlikte dizinin konusunu ve yayın tarihini öğrenelim!

Ay Yapım imzalı yeni dizi yakın zamanda Show Tv’de yayınlanmaya başlayacak. Proje ve senaryo tasarımını Ahmet Katıksız’ın hazırlayacağı Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’ın senaryosunu yazacağı dizinin yönetmen koltuğuna ise Gökçen Usta oturacak.

Canan Ergüder, Songül Öden ve Nihal Yalçın’ın başrollerinde yer alacağı dizi, iki farklı hayat yaşayan iki küçük erkek çocuğunun hayatını anlatacak.

Serhat Teoman, Feyyaz Duman ve Timur Acar kadronun belli olan diğer isimleri arasına girdi.

İki erkek çocuğunun bambaşka hayatlar yaşarken yollarının kesişmesi ve çocukların içindeki masumiyetin işleneceği dizide çocuk yaşta suça sürüklenen çocukların hayatları anlatılacak.

Son olarak, Çukur dizisiyle yıldızı parlayan genç oyuncu Kubilay Aka’nın kadroya dahil olacağı iddia edildi. Konuyla ilgili bir açıklama gelmezken Aka’nın dizi kadrosunda yer alma ihtimalinin yüksel olduğu konuşuluyor.

Serhat Teoman ve Canan Ergüder’in tekrar aynı dizide yer alacak olması izleyenleri sevindirdi. Canan Ergüder’in meme kanseri teşhisi yüzünden ayrıldığı Menajerimi Ara dizisinden sonra tekrar ekranlara dönüyor olması ise hayranlarını sevinç gözyaşlarına boğdu.

Dizinin yayın tarihi ise belli oldu! Oğlum 9 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:00’de Show Tv’de başlıyor! Başarılı kadrosu ve güçlü senaryosuyla şimdiden dikkatleri çeken diziye bol reyting diliyoruz ❤

Oğlum Tanıtım Videosu ????

Oğlum 1. Bölüm 1. Fragmanı ????

Oğlum 1. Bölüm 2. Fragmanı ????

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle