• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Twitch Türkiye’nin Taçsız Kraliçeleri: Yetenek ve Hoş Sohbetleri ile Takip Edilesi 11 Kadın Twitch Yayıncısı

Twitch Türkiye’nin Taçsız Kraliçeleri: Yetenek ve Hoş Sohbetleri ile Takip Edilesi 11 Kadın Twitch Yayıncısı

 Twitch Türkiye’nin Taçsız Kraliçeleri: Yetenek ve Hoş Sohbetleri ile Takip Edilesi 11 Kadın Twitch Yayıncısı
Okunuyor Twitch Türkiye’nin Taçsız Kraliçeleri: Yetenek ve Hoş Sohbetleri ile Takip Edilesi 11 Kadın Twitch Yayıncısı

Oyunculuğun bambaşka bir türünün, yayıncılık dünyasının kalbinin attığı Twitch aleminde pek çok başarılı kadın yayıncı hem hoş sohbetleri, hem de oyunlardaki yetenekleri ile dikkat çekiyor. Başarılı yayınları ile pek çok kişiyi ekran başına kilitleyen, takip edilesi 11 Türk kadın yayıncıyı sizler için derledik.

1. Pelin “Pqueen” Baynazoğlu – 1.8 Milyon Takipçi

Twitch Türkiye’nin en tepesindeki isimlerden olan başarılı yayıncı Pelin ‘Pqueen’ Baynazoğlu aynı zamanda global Twitch arenasında da en çok izlenen 10 kadın yayıncıdan biri olma başarısını elinde bulunduruyor. Twitch Türkiye’nin izlenme rekorunun Mansur Yavaş ile gerçekleştirdiği yayında 362 bin anlık izleyici ile kendisinde olduğunu da belirtmekte fayda var. Profiline buradan erişebilirsiniz.

2. İrem “ClumsyKitty” Sakmar – 107.8 Bin Takipçi

Yayıncılık geçmişi epey eskilere dayanan ClumsyKitty #TemizTwitch hareketine büyük destek verdi ve hareketin ortaya çıkmasındaki itici güçlerden bir tanesi oldu. Kendisinin Twitch profiline buradan bir göz atabilirsiniz.

3. Gözde “Miafitz” Demiral – 718.7 Bin Takipçi

Twitch Türkiye’nin en tepesindeki kadın yayıncılardan olan Miafitz de başarılı yayınları ve hoş sohbeti ile hala takip etmiyorsanız mutlaka bir şans vermeniz gereken yayıncılardan. Yayıncılık kariyeri oldukça eskilere dayanan Miafitz platformun deneyimli isimlerinden. Profilini buradan ziyaret edebilirsiniz.

4. Eylül Adıgüzel – 362.2 Bin Takipçi

Twitch’e adım atmadan önce başarılı bir YouTube kariyeri olan Eylül Adıgüzel şimdilerde sohbet ve keyifli Valorant yayınları ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Twitch profiline buradan ulaşabilirsiniz.

5. Anna Deniz “AnnaDeniz” Şaylan – 828.3 Bin Takipçi

Twitch Türkiye’nin yıldızı parlayan başarılı kadın yayıncılarından bir diğeri ise Anna Deniz. Güler yüzlü ve hoşsohbet tavırları ile yayınlarını izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız Anna Deniz’in Twitch profiline buradan ulaşabilirsiniz.

6. Ceren “LunaSpia” Pektaş – 94.5 Bin Takipçi

Özellikle Valorant ve sohbet yayınları ile izleyici karşısına çıkan Ceren ‘LunaSpia’ Pektaş başarılı yayıncılık kariyerine ek olarak espor kariyeri ile de tanınan bir isim. Yayıncının Twitch profiline buradan ulaşabilirsiniz.

7. İrem Öz ve Nur Ergezer “RuthlessLadies” – 70.2 Bin Takipçi

Uzunca bir süredir yayıncılık ile ilgilenen ikilinin bu alanda oldukça başarılı olduklarını söylemeye gerek dahi yok. Farklı türdeki pek çok oyunda yayın yapan ikilinin Twitch profiline buradan ulaşabilirsiniz.

8. Ece “Queensiar” Akkuş – 39.9 Bin Takipçi

19 yaşındaki sevilen yayıncı Akdeniz Üniversitesi öğrencisi. Queensiar olarak tanıdığımız Ece Akkuş’un yayınları sohbet ve CS:GO üzerine olsa da kendisi her türden oyunu oynadığını belirtiyor. Yayıncının Twitch profiline buradan ulaşabilirsiniz.

9. Berfin “Berfish” Kuru – 37.7 Bin Abone

23 yaşındaki başarılı yayıncı Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Resim Bölümü mezunu. Twitch ile birlikte YouTube kanalında da aktif olan Berfish’in Twitch kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

10. Selin “ssless” Sonuç – 58.3 Bin Takipçi

Samimiyeti ve hoş sohbeti ile izleyicilerini ekran başına bağlamayı bilen Selin ‘ssless’ Sonuç da Twitch Türkiye’nin başarılı isimlerinden. Keyifli yayınları ile dikkatleri üzerine çeken yayıncı aynı zamanda Ahmet ‘Jahrein’ Sonuç’un da eşi. Twitch profiline buradan ulaşabilirsiniz.

11. Zelal Işıl “zelderler” Özdemir – 27.6 Bin Takipçi

Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu olan başarılı yayıncı aynı zamanda tiyatro ile de yakından ilgileniyor. BBL Academy bünyesinde yer alan yayıncı pek çok farklı türden oyuna yayınlarında yer veriyor. Profilini buradan ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle