Bütçe Dostu iPhone SE 3 Test Edileceği Ülkeye Ulaştı!

 Bütçe Dostu iPhone SE 3 Test Edileceği Ülkeye Ulaştı!
Okunuyor Bütçe Dostu iPhone SE 3 Test Edileceği Ülkeye Ulaştı!

Yeni sızdırılan bir rapora göre iPhone SE 3(veya iPhone SE 2022) modelleri ön testlerinin yapılacağı ülkeye üç model numarasıyla ulaştırıldı.

Uygun fiyatlı iPhone olarak ortaya çıkan iPhone SE modelleri piyasaya belirsiz aralıklarla sunuldu.

Ayrıca ilk iPhone SE ve 2020 yılında satışa sunulan iPhone SE modelleri büyük satış başarıları yakalamıştı. iPhone SE 3 içinde firma aynı beklenti içerisinde.

Apple’ın yeni bir iPhone SE modeli üzerinde çalıştığı uzun süredir biliniyordu.

Resmi bir açıklama yapılmasa da bu yılın ilk baharında yeni iPhone tanıtılacağı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Çünkü 2020 yılındaki iPhone SE modeli ilkbahar etkinliğiyle tanıtılmış ve satışa sunulmuştu.

91 Mobiles’ta yer alan habere göre bütçe dostu yeni iPhone SE modelinin Hindistan’a A2595, A2783 ve A2784 model numaralarıyla ithal edildiği keşfedilmiş.

Hindistan şu anda uygun fiyatlı telefonlar için bir cennet olarak görünüyor.

Üreticilerin neredeyse tamamı artık yeni giriş seviyesi telefonlarını bu pazarda tanıtıyor. Hatta bazı Çinli üreticiler Hindistan için özel telefonlar çıkarıyor. Apple’da bunun farkında olduğu için bütçe dostu iPhone SE modelini bu pazarda tanıtarak satışa sunabilir.

91Mobiles’ın raporu, telefonun temel fiyatının ithalat vergileri ve diğer vergiler uygulanmadan önce 300$ olarak bilindiğini söylüyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle