Türkiye ile Ermenistan Arasında Karşılıklı Uçuşlar Başladı

 Türkiye ile Ermenistan Arasında Karşılıklı Uçuşlar Başladı
Okunuyor Türkiye ile Ermenistan Arasında Karşılıklı Uçuşlar Başladı

Türkiye ve Ermenistan arasında 2020’den bu yana yapılamayan uçuşlar, bugün karşılıklı olarak yeniden başladı. Erivan’dan İstanbul Havalimanı’na hareket eden ilk uçuşta 64 yolcu bulunuyor.

Ermenistan’ın başkenti Erivan’dan İstanbul’a ilk uçuşu gerçekleştirecek Fly One Havayolları’na ait uçak 64 yolcusuyla yerel saatle 18.00’da Erivan Zvartnots Havalimanı’ndan havalandı. İlk uçuş öncesi yolcular bilet ve bagaj işlemleri için check-in kontuar noktalarına geldi.

Ara Güler sergisini gezdiler

Bu arada İstanbul’a gelecek yolcular Erivan Zvartnots Havalimanı’nda Ara Güler’in İstanbul fotoğraflarının yer aldığı sergiyi de gezdi.

Erivan uçağı bu gece kalkacak

Bugün itibariyle karşılıklı seferler kapsamında aynı uçak 3F476 sefer sayısıyla 30 yolcusuyla 20:40’da İstanbul Havalimanı’ndan Erivan’a hareket edecek. 

Pegasus Havayollarının PC550 sefer sayılı uçağı ise 23:35’te Sabiha Gökçen Havalimanından kalkış yapacak olup, Erivan’a gece yarısından sonra yerel saatle 02:35’de iniş yapacak. PC-551 sayılı dönüş seferi 06:50’de Erivan’dan kalkacak olup, 07:55’de Sabiha Gökçen Havalimanına iniş yapması planlanıyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle