• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Tek Alternatif Twitch Değil: İzleyicileri ile Twitch Dışındaki Platformlarda Buluşan 11 Popüler Yayıncı

Tek Alternatif Twitch Değil: İzleyicileri ile Twitch Dışındaki Platformlarda Buluşan 11 Popüler Yayıncı

 Tek Alternatif Twitch Değil: İzleyicileri ile Twitch Dışındaki Platformlarda Buluşan 11 Popüler Yayıncı
Okunuyor Tek Alternatif Twitch Değil: İzleyicileri ile Twitch Dışındaki Platformlarda Buluşan 11 Popüler Yayıncı

Dünyanın en büyük canlı yayın platformu olan Twitch zaman içerisine kendine pek çok dişli rakip de edindi ve pek çok sevilen yayıncısını da bu platformlara kaptırdı. Gelin başarılı yayınlarına Twitch üzerinden değil, diğer platformlardan devam eden sevilen yayıncılara bir göz atalım.

1. Ahmet “Jahrein” Sonuç – Nimo TV

Yakın zamanda Rekkitz ekibi ile birlikte Twitch’i terk eden Jahrein ve ekibin bu kararındaki en büyük sebep Twitch’te ortaya çıkan kara para aklama, dolandırıcılık gibi iddialara karşı platformun sessizliği olmuştu. Sevilen yayıncı yeni platformunda da oldukça popüler.

2. Doğukan Adal – Nimo TV

Rekkitz ekibinin bir diğer üyesi olan Adal da kariyerine Nimo TV üzerinde devam ediyor. Şimdiden platformun en popüler yayıncıları arasına girmeyi başarmış olan Adal aktif YouTube kariyerini de sürdürüyor.

3. Moparism – Nimo TV

Twitch’i Rekkitz ekibi ile birlikte terk eden isimlerden olan Moparism de tüm ekibi ile birlikte yayınlarını burada sürdürüyor. Platformun sevilen yayıncılarından olan Moparism’in buradaki popülerliği her geçen gün daha da artıyor.

4. Bahadır “PurpleBixie” Telci – Nimo TV

Rekkitz ekibi ile birlikte Nimo TV’ye geçen son isim olan PurpleBixie Twitch platformunda Ekrem İmamoğlu ile bir yayın gerçekleştirmişti. Başarılı yayınlarına artık Nimo TV’de devam eden yayıncı keyifli sohbeti ile dikkat çekiyor.

5. Levent “Levo” Balım – Facebook Gaming

Yayıncılık dünyasının en eski isimlerinden olan Levo artık yayınları için Twitch’i tercih etmeyenler arasında. 2014’ten beri aktif yayıncılık yapan Levo Facebook Gaming saflarında yayınlarına devam ediyor.

6. Can Sungur – Facebook Gaming

Evren yolcusu kalmasın! Sevilen yayıncı Can Sungur da Twitch’i terk eden isimler arasında. Başarılı isim yayınlarına Facebook Gaming’de devam ediyor.

7. Dost Kayaoğlu – YouTube

Keyifli yorumları ve yayınları ile tanıdığımız Dost Kayaoğlu ise yayınlarına YouTube üzerinden devam ediyor. Bunun yanında aktif olarak video üretmeye de devam ediyor.

8. Talha Aynacı – YouTube

Twitch’ten ayrılarak yayınlarına YouTube üzerinden devam etme kararı alan isimlerden biri de Talha Aynacı. Sevilen ismin YouTube’a aktif video ürettiğini de hatırlatmakta fayda var.

9. Orhun Kayaalp – YouTube

Keyifli videolarının yanı sıra Twitch yayınları ile de tanıdığımız Orhun Kayaalp #TemizTwitch hareketi esnasında platform yönetiminin tutumu karşısında tepkisini göstererek canlı yayınlarını da YouTube cephesine kaydırdı.

10. Tuna “PintiPanda” Akşen – Facebook Gaming

Başarılı Twitch kariyerini Facebook Gaming’e taşımış olan PintiPanda takipçileri ile bu platform üzerinde buluşuyor. Hoş sohbeti ile Facebook Gaming’in en popülerleri arasında.

11. Barış G – Nimo TV

PUBG yayınları ve videoları ile tanıdığımız başarılı isim YouTube kanadında da video üretiyor. Kendisi Nimo TV’nin en popüler yayıncıları arasında.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle