• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Hayaller Gerçek Oluyor, Oyun Oynamak Para Kazandırıyor: Oynayarak Gerçek Para Kazanabileceğiniz 10 Oyun!

Hayaller Gerçek Oluyor, Oyun Oynamak Para Kazandırıyor: Oynayarak Gerçek Para Kazanabileceğiniz 10 Oyun!

 Hayaller Gerçek Oluyor, Oyun Oynamak Para Kazandırıyor: Oynayarak Gerçek Para Kazanabileceğiniz 10 Oyun!
Okunuyor Hayaller Gerçek Oluyor, Oyun Oynamak Para Kazandırıyor: Oynayarak Gerçek Para Kazanabileceğiniz 10 Oyun!

Pek çoğumuzun hayallerini oyun oynayarak para kazanma fikri süslemiştir. Blockchain teknolojisinin hayatlarımıza iyice entegre olması ile birlikte bu altyapıyı kullanan kripto para oyunları kullanıcılarına hem oynarken eğlenme hem de para kazanma imkanı sunuyor. İyisi mi gelin oynadıkça para kazanabileceğiniz bu oyunların bazılarına bir göz atalım.

1. Age of TANKS

Age of TANKS ile kendi tankınızı yaratarak diğer oyuncularla mücadeleye ve elbette para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz! Oynaması ücretsiz bir sıra tabanlı strateji kart oyunu olan yapımda farklı oyun modlarıyla eğlence hiç bitmiyor. Tankınızı geliştirip çeşitli taktiklerle düşmanlarınıza kök söktürebileceğiniz yapım NFT kartları ile kazanç sağlamaya olanak tanıyor. Oyun içerisindeki tüm kartlar oyuncuya özel, bu sayede pazar yerinde ticaret yaparak bu kartları dilediğinizce alıp satmak ve elbette ki bundan para kazanmak mümkün.

https://spintop.network/gamepedia/games/age-of-tanks

2. Gods Unchained

Oynarken aynı zamanda gerçek para da kazanabileceğiniz en keyifli yapımlardan biri de Gods Unchained. Kart oyunu sevmeyen oyuncuları bile keyifli yapısı ile kendini bağlamayı bilen oyunda kart kazanabilir, kazandığınız bu kartları pazar yerinde gönlünüzce değerlendirebilirsiniz. Bu sayede hem para kazanırken hem de destenizi güçlendirebilirsiniz. Oyunda kuracağınız her deste farklı bir strateji imkanı tanıdığı için çeşitlilik de asla bitmiyor.

https://spintop.network/gamepedia/games/gods-unchained

3. Defina

Anime tarzı görselliği ile daha ilk andan dikkat çeken Defina’nın esas marifetleri oynayıp para kazanmaya başladıkça ortaya çıkıyor. Sıra tabanlı bir strateji oyunu olan Defina’da NFT karakterler alabilir ve bunlarla takımınızı kurabilir, sahip olduklarınızı dilediğinizce satabilir ve karakterlerinizi güçlendirerek kazancınızı da arttırabilirsiniz.

https://spintop.network/gamepedia/games/defina

4. Decentraland

Oynaması ücretsiz olan Decentraland ile müthiş bir sanal evrene ilk adımlarınızı atabilirsiniz. Dijital bir gerçeklik platformu olan dünyadaki içeriklerin tüm kontrolü ise yaratıcısına ait. Yaratıcılar dilediklerinde içeriklerine ve yarattıklarına erişim için diğer kullanıcılardan belli bir ücret talep etmek konusunda tamamen özgürler. Mülk sahibi de olunabilen yapımda bu mülkleri özelleştirmek de mümkün.

https://spintop.network/gamepedia/games/decentraland

5. Thetan Arena

Çevrimiçi bir espor-strateji oyunu olan Thetan Arena eşsiz karakterleri ile öne çıkıyor. Bu karakterlerle oluşturacağınız takımla savaşlara katılabilir ve farklı sınıflardaki karakterlerinizi daha da güçlendirebilirsiniz. Oynadıkça kazandıran bu yapım kesinlikle şans vermeniz gerekenler arasında.

https://spintop.network/gamepedia/games/thetan-arena

6. Splinterlands

7. WidiLand

Yepyeni bir gezegeni keşfederken bir yandan da para kazanma fikri kulağa nasıl geliyor? ‘Oynadıkça kazan’ türünde, blockchain tabanlı bir oyun olan WidiLand ile bu mümkün! WidiLand gezegenini keşfedip burada yeni bir medeniyetin tohumlarını atarken oyuna özel NFT’leri ve oyunun resmi token’i olan WIDI kazanmanız mümkün. Kısacası bu mobil oyun mutlaka şans vermeniz gerekenler arasında.

https://spintop.network/gamepedia/games/widiland

8. The Sandbox

Keşfedilecek tonlarca şeyle dolu bir metaverse olan The Sandbox’ın herhangi bir merkezi yönetim sistemi bulunmuyor, bu da yapıyı alabildiğine özgür kılıyor. Oyuncuların diledikleri gibi yaratabildikleri ve yaratılanlara sahip olabildikleri bu evrende hem yarattığınız objeleri hem de sahip olduklarınızı satarak gelir elde edebilirsiniz. Dünyaca ünlü şirketlerin de buradan toprak almaya başladığını da hatırlatmakta fayda var.

https://spintop.network/gamepedia/games/the-sandbox

9. Town Star

Bir dönemi kasıp kavuran çiftlik oyunlarını kim sevmez ki? Hele bir de para kazandırıyorlarsa! Kendi oyun içi para birimi olan TownCoin’i kullanan blockchain tabanlı bu yapımda kasabanızı geliştirirken gelir de elde edebilirsiniz. Gala Power adlı seviye sistemi ise oyun mekaniğini çeşitlendiriyor. Özellikle de çiftlik ve inşa oyunlarını seven oyunculardansanız bu yapımı kaçırmamalısınız.

https://spintop.network/gamepedia/games/town-star

10. REVV Racing

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle