• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Keyifli Yayınları ile Tanıdığımız Popüler Yayıncıların Mezun OIdukları Bölümlere Gelin Bir Göz Atalım!

Keyifli Yayınları ile Tanıdığımız Popüler Yayıncıların Mezun OIdukları Bölümlere Gelin Bir Göz Atalım!

 Keyifli Yayınları ile Tanıdığımız Popüler Yayıncıların Mezun OIdukları Bölümlere Gelin Bir Göz Atalım!
Okunuyor Keyifli Yayınları ile Tanıdığımız Popüler Yayıncıların Mezun OIdukları Bölümlere Gelin Bir Göz Atalım!

Tüm internet alemini ekran başına kilitleyen keyifli yayınları ile tanıdığımız popüler yayıncıların yayın hayatları dışında kalan eğitim geçmişlerini hiç merak etmiş miydiniz? Öyleyse gelin popüler yayıncıların hangi üniversitelerin hangi bölümlerinden mezun olduklarına bir göz atalım!

1. Ahmet “Jahrein” Sonuç

2023 bağımsız milletvekili adaylığını da duyurmuş olan sevilen yayıncı  Leipzig Üniversitesi Moleküler Fizik ve Biyokimya bölümü mezunu.

2. Tuna “PintiPanda” Akşen

Samimi sohbeti ile tanıyıp sevdiğimiz PintiPanda Bursa Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun.

3. Pelin “Pqueen” Baynazoğlu

Twitch aleminin taçsız kraliçesi Pqueen ise Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İktisat bölümünden mezun.

4. Can Sungur

Lafını sakınmayan yapısı ile tanıdığımız isimlerden olan Can Sungur ise Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezunu.

5. Cantuğ “Unlost” Özsoy

‘Bıç’ çıkartmak konusundaki dillere destan şansını kıskandığımız sevilen yayıncı ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun.

6. Tuğkan “Elraenn” Gönültaş

Twitch Türkiye’nin hoş sohbeti ve keyifli anıları ile en sevilen isimlerinden olan Elraenn Yeditepe GSF Endüstri Ürünleri ve Tasarımı bölümü mezunu.

7. Gözde “MiaFitz” Demiral

Twitch Türkiye’nin bir diğer popüler ismi, MiaFitz olarak tanıdığımız Gözde Demiral da  İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya bölümü mezunu.

8. Dost Kayaoğlu

YouTube canlı yayınlarıyla izleyici karşısına çıkan ve aktif olarak video üretmeye de devam eden sevilen isim Selçuk Üniversitesi Turizm Rehberliği mezunu.

9. Kemalcan “KendineMüzisyen” Parlak

Twitch aleminin sevilen isimlerinden, takipçileri tarafından ‘rakun’ olarak da anılan Kemalcan Parlak Ses Mühendisliği bölümünden mezun.

10. Orhun Kayaalp

Canlı yayınlarını yakın zamanda Twitch’ten YouTube’a taşıyan Orhun Kayaalp ise Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun.

11. Bahadır “PurpleBixie” Telci

Yakın zamanda Rekkitz ekibi ile birlikte yeni evleri Nimo TV’ye geçen PurpleBixie Ege Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünde eğitimini sürdürmekte.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle