Kübra Ece’nin Düşme Görüntüsü Ortaya Çıktı

 Kübra Ece’nin Düşme Görüntüsü Ortaya Çıktı
Okunuyor Kübra Ece’nin Düşme Görüntüsü Ortaya Çıktı

Televizyon programıyla ünlenen 30 yaşındaki Kübra Ece’nin İstanbul Avcılar’daki bir binanın 4’üncü katından düşmeden önceki anlarına ait görüntüler ortaya çaktı. Görüntüde, Kübra Ece’nin balkona hızla girdiği ve düştüğü görülüyor.

Olay, geçen 30 Ocak Pazar günü sabaha karşı saat 05.00 sıralarında meydana geldi. Gümüşpala Mahallesi’ndeki bir binanın 4’üncü katından düşerek ağır yaralanan Kübra Ece, Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Ancak Kübra Ece hastanede hayatını kaybetti. Polis, 30 yaşındaki Kübra Ece’nin ölüm nedeniyle ilgili inceleme yaptı. 

Olay sırasında evde bulunan Mikail Ö., Hami A., Mehmet Emre Ş., Mahmut Emir Ş., Ayşe Ç., Muhammed Ali Ş. ve Brezilya doğumlu Luizia Marina R.C. Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla gözaltına alındı.

Düşme anı ortaya çıktı ????

Kübra Ece’nin, eski sevgilisi Mehmet Emre Ş. ve evde bulunan diğer kişilerle birlikte gece geç saatlere kadar oturdukları ancak ikilinin kıskançlık nedeniyle tartıştığı ileri sürüldü. Kübra Ece’nin sinirlenerek kendisini boşluğa bıraktığı öne sürülürken D-100 Karayolu’nun karşı tarafındaki binada oturan bir kişinin duyduğu bağırma sesleri üzerine cep telefonu ile bu evi görüntülediği ortaya çıktı. Görüntülerde bağırma seslerinin duyulmasından kısa süre sonra Kübra Ece’nin balkona hızla girdiği ve aşağı düştüğü görüldü. 

Kübra Ece bir yarışma programıyla ünlenmişti.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle