• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Yıldız Yağmuru Devam Ediyor: Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite’a Geliyor!

Yıldız Yağmuru Devam Ediyor: Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite’a Geliyor!

 Yıldız Yağmuru Devam Ediyor: Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite’a Geliyor!
Okunuyor Yıldız Yağmuru Devam Ediyor: Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite’a Geliyor!

Oyun dünyasını kasıp kavuran Fortnite adaya iki ünlü ismi daha konuk etmeye hazırlanıyor. Icon Series kapsamında Fortnite adasına iniş yapacak olan sıradaki isimler Bruno Mars ve Anderson .Paak!

Oyun dünyasına bomba gibi düşen Fortnite ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor!

Battle royale türünün yükselişinde rol oynayan en önemli yapımlardan biri olan Fortnite oturduğu liderlik tahtını kolay kolay bırakmaya hiç niyetli görünmüyor. Oyun sürekli yeni içerikler ve güncellemeler ile destekleniyor.

Zaman zaman ünlü isimleri de Fortnite adasında görüyoruz.

Rekordan rekora koşan Travis Scott konseri gibi etkinliklerin yanı sıra LeBron James, ünlü yayıncı Ninja ve daha pek çok sevilen isim de adaya konuk olanlar arasında.

Fortnite adasına konuk olacak sıradaki ünlü isimler ise Bruno Mars ve Anderson .Paak!

Silk Sonic olarak birlikte üreten ve Grammy adaylıkları olan ikili 11 Şubat Cuma gününden itibaren oyundaki yerlerini alacaklar. İkilinin şarkıları da Yıldızlar Radyosu’na eklenecek ve oyunda tam manasıyla Silk Sonic rüzgarları esecek!

Oyuna eklenecek yenilikler bunlarla da sınırlı değil.

Oyuncularla buluşacak Silk Sonic seti içerisinde Bruno Mars ve Anderson .Paak’ın kıyafetlerini bulundurmanın yanında Mikrofon Asa kazma ve Ritim Darbesi kazması oyuncuları bekliyor. Ayrıca sırt süsleri de paketle birlikte geliyor! Yepyeni bir ifade olan ‘Özgürlük Pateni’ de oyuncuları bekliyor.

Silk Sonic Kupası ortalığı kasıp kavuracak!

Paketin oyuna ekleneceği 11 Şubat tarihinden önce 7 Şubat Pazartesi günü başlayacak Silk Sonic Kupası ile Bruno Mars ve Anderson .Paak kıyafetlerine erkenden erişme şansı elde edebilirsiniz.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle