• Ana Sayfa
  • Oyun
  • GTA 6 Resmen Geliyor! Rockstar Games’ten İlk Resmi Açıklama Geldi!

GTA 6 Resmen Geliyor! Rockstar Games’ten İlk Resmi Açıklama Geldi!

 GTA 6 Resmen Geliyor! Rockstar Games’ten İlk Resmi Açıklama Geldi!
Okunuyor GTA 6 Resmen Geliyor! Rockstar Games’ten İlk Resmi Açıklama Geldi!

Oyuncuların gözünü yollarda bırakan, yeni bir habere hasret bırakan GTA 6 resmen geliyor! Rockstar Games konuya ilişkin ilk resmi açıklamaları yaptı.

GTA serisi ünü oyun dünyasının sınırlarını çoktan aşmış yapımlardan.

Rockstar Games tarafından geliştirilen ve her oyunu ile gündeme bomba gibi düşen GTA serisinin son halkası 2013 yılında çıkan GTA V’ti. Online modu ile hala capcanlı bir dünyaya sahip olan oyun pek çok genç rakibine taş çıkartır durumda.

Oyuncuların gözü ise elbette serinin yeni oyunlarında.

2013 yılında çıkan beşinci oyundan beri oyuncular GTA 6 için beklemedeler. Rockstar Games ise bu süreçte sonu hüsranla biten bir Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition projesi ile oyuncu karşısına çıktı.

Ancak nihayet heyecanlanmak için haklı sebeplerimiz var çünkü GTA 6’nın geliştirilme aşamasında olduğu Rockstar Games tarafından ilk kez resmi olarak kabul edildi!

Rockstar Games’in resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan açıklamada şirket yeni bir GTA oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Yeni bir GTA oyunu hakkında hayranlardan gelen soruların farkında olduklarını belirten Rockstar Games açıklamada Yeni bir GTA oyunu üzerinde çalıştıklarını duyurmaktan ötürü mutluluk duyduklarını ifade etti.

Peki GTA 6’nın çıkış tarihi ne olacak?

Açıkçası bu soruya yanıt vermek şimdilik oldukça güç. Yapılan açıklamada GTA serisinin yeni halkası üzerinde çalışıldığı söylense de projenin hangi safhada olduğu muallak. Yine de oyunun bir süredir geliştirilmekte olduğu oyun kulislerinde dillendirilen iddialardandı.

Kısacası GTA 6 için çıkış tarihi şimdilik belirsiz.

Ancak en iyimser tahminler 2023 yılına işaret ediyor. Bununla birlikte biraz daha gerçekçi olmak gerekirse GTA 6 2024 yılında karşımızda olabilir. Ancak konu Rockstar Games gibi ince eleyip sık dokuyan bir firma olunca hiçbir tahmin tutarlı değil.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle