• Ana Sayfa
  • Haber
  • Son Dakika Depremleri: 5 Şubat Deprem mi Oldu? Deprem Nerede Oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Açıkladı!

Son Dakika Depremleri: 5 Şubat Deprem mi Oldu? Deprem Nerede Oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Açıkladı!

 Son Dakika Depremleri: 5 Şubat Deprem mi Oldu? Deprem Nerede Oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Açıkladı!
Okunuyor Son Dakika Depremleri: 5 Şubat Deprem mi Oldu? Deprem Nerede Oldu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD Açıkladı!

Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde küçük ya da büyük ölçülerde depremler olmaya devem ediyor. Sarsıntı hisseden vatandaşlar arama motorlarına yöneliyor. Gündemde en sık araştırılan soruların başında ‘ Deprem mi Oldu? Deprem Nerede Oldu?’ soruları geliyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi, meydana gelen tüm depremlerin verilerini anlık olarak kendi sitelerinden paylaşmaya devam ediyor. Peki 5 Şubat deprem mi oldu? En son deprem nerede ve ne zaman oldu? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…

Son depremler, günün her saatinde sarsıntı hisseden pek çok kişi tarafından sorgulanıyor. Son depremler listesi, son yaşanan sarsıntıların merkez üssü ve büyüklüğü hakkında bilgi edinmek isteyen vatandaşlar tarafından inceleniyor. Ülkemizde ve komşu ülkelerde meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Açıklanan verilere göre gece 00.28’de Elazığ’da 3.4 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Son Dakika Depremleri

Son dakika deprem verilerine göre bugün Muğla Köyceğiz’de 1.7, Elazığ Sivrice’de 3,4, Antalya Körfezi’nde ise 3.2 büyüklüğünde depremler meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

AFAD Son Depremler

Afganistan’da 5.7 Büyüklüğünde Deprem

Avrupa Akdeniz Sismoloji Merkezi (EMSC) cuma günü yaptığı açıklamada, Afganistan’daki Hindu Kush bölgesinde 5.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiğini söyledi.

Merkez, 6.8’den revize edilen depremin 209 km derinlikte olduğunu açıkladı.

Depremde can veya mal kaybı olup olmadığına yönelik bir açıklama yapılmadı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle