• Ana Sayfa
  • Haber
  • Adalet Bakanı: ‘Cumhurbaşkanımıza Beddua Eden Haddini Bilmezleri Kınıyorum’

Adalet Bakanı: ‘Cumhurbaşkanımıza Beddua Eden Haddini Bilmezleri Kınıyorum’

 Adalet Bakanı: ‘Cumhurbaşkanımıza Beddua Eden Haddini Bilmezleri Kınıyorum’
Okunuyor Adalet Bakanı: ‘Cumhurbaşkanımıza Beddua Eden Haddini Bilmezleri Kınıyorum’

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, ‘Sosyal medya üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımıza beddua ve hakaret edenler, medeniyet değerlerimizden ve asgari insani vasıflardan yoksun, haddini ve kendini bilmezlerdir.’ ifadesini kullandı.

Bozdağ, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, medeniyet değerlerinden ve asgari insani vasıflardan birinin de hastayı ziyaret ve hastaya dua olduğunu anımsatarak, şunları kaydetti:

‘Sosyal medya üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımıza beddua ve hakaret edenler, medeniyet değerlerimizden ve asgari insani vasıflardan yoksun, haddini ve kendini bilmezlerdir. Medeniyet değerlerimizden ve asgari insani vasıflardan yoksun bu haddini ve kendini bilmezleri kınıyorum. Bugüne kadar Sayın Cumhurbaşkanımıza hakaret ve beddua edenler ile husumet güdenler hep kaybetti, yine kaybedecektir. Nice zorluğu, kumpası ve tuzağı Allah’ın yardımı, milletimizin duası ve desteği ile aşan Sayın Cumhurbaşkanımız ve Muhterem Hanımefendi, bu imtihanı da milletimizin duası, tedavi, Allah’ın yardımı ve şifa ihsanıyla geçecektir.’

Öte yandan sosyal medya paylaşımları nedeniyle gözaltına alınanların sayısı 4’e çıktı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle