• Ana Sayfa
  • Haber
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Korona mı Oldu? Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan’ın Sağlık Durumu Nasıl?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Korona mı Oldu? Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan’ın Sağlık Durumu Nasıl?

 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Korona mı Oldu? Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan’ın Sağlık Durumu Nasıl?
Okunuyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Korona mı Oldu? Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan’ın Sağlık Durumu Nasıl?

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs 2020 Mart ayından beri ülkemizde de devam ediyor. Dönemsel olarak gerileyen vaka sayıları son aylarda koronavirüsün mutasyona uğraması sonucunda artmış durumda. Yeni varyantın bulaş riski de öncekilere göre daha hızlı olarak biliniyor. Son gelen bilgiye göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Birçok kişi Tayyip Erdoğan korona mı? Tayyip Erdoğan sağlık durumu nasıl? gibi soruları cevaplarını arıyor. İşte cevaplar…

Son olarak Ukrayna’yı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın koronavirüse yakalandığı öğrenildi. Sosyal medya hesabından koronaya yakalandığını açıklayan Erdoğan kendisiyle birlikte eşi Emine Erdoğan’ın da test sonucunun pozitif çıktığını açıkladı. Birçok vatandaş haberin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan korona mı? Erdoğan sağlık durumu nasıl? gibi soruların cevaplarını araştırmaya koyuldu. İşte detaylar…

Recep Tayyip Erdoğan Korona mı Oldu? Erdoğan’ın Sağlık Durumu Nasıl?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan korona virüsüne (Covid-19) yakalandığını duyurdu. Erdoğan sosyal medyada yaptığı açıklamada, ‘Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif çıktı. Omicron varyantı olduğunu öğrendiğimiz hastalığı hamdolsun hafif geçiriyoruz. Görevimizin başındayız. Çalışmalarımıza evde devam edeceğiz. Dualarınızı bekliyoruz’ dedi.

Fahrettin Koca, Erdoğan Çiftinin Sağlık Durumunu Açıkladı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşinin sağlık durumlarının çalışmalarını aksatmayacak kadar iyi olduğunu açıkladı.

Bakan Koca, Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

”Omicron varyantının hızla yayıldığı bu dönemde, hafif belirtiler üzerine Sn. Cumhurbaşkanımız ve değerli eşleri Emine Erdoğan için yapılan Covid-19 testi pozitif çıktı. Sağlık durumları çalışmalarını aksatmayacak kadar iyi. Kendilerine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum.”

Erdoğan’ın Korona Tweeti

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle