• Ana Sayfa
  • Yazılım
  • İçerik Ürecitiler İçin Dev Hizmet! Ücretsiz PSD’ler İndirebileceğiniz Web Siteleri

İçerik Ürecitiler İçin Dev Hizmet! Ücretsiz PSD’ler İndirebileceğiniz Web Siteleri

 İçerik Ürecitiler İçin Dev Hizmet! Ücretsiz PSD’ler İndirebileceğiniz Web Siteleri
Okunuyor İçerik Ürecitiler İçin Dev Hizmet! Ücretsiz PSD’ler İndirebileceğiniz Web Siteleri

İçerik üreticilerin en büyük problemlerinden biri de şablon sorunu olabiliyor. Tabi video kapaklarında kullanacağımız görsellerin yüksek çözünürlüklü ve orjinal olması gerekiyor. Bu nedenle sizin için ücretsiz PSD şablonlarına ulaşabileceğiniz dev bir arşiv hazırladık.

Bu sitelerin tamamında Photoshop için ücretsiz PSD’lere ulaşabilirsiniz.

Ancak bazı sitelerde yazara yorum yapmanız gerekebiliyor. Sitelerden indireceğiniz dosyaların çoğunluğu sıkıştırılmış formatta geliyor. PSD dosyasına ulaşmak için bir RAR uygulamasından faydalanmanız gerekebilir.

Uyarılarımızı yaptığımıza göre şimdi gelelim listeye. İlk sırada en popüler olan Freepik ile başlayalım.

Photoshop için diğer öğelerin yanı sıra simgeler, logolar, kartlar, düğme nesneleri içeren 40.000’den fazla ücretsiz PSD şablonu bulacağınız en önemli sayfalardan biridir. Bu dosyaların birçoğu ticari kullanıma uygundur, bu nedenle yazarı belirttiğiniz sürece çalışmalarınız için kullanılabilirsiniz.

Site adresi: Freepik | Graphic Resources for everyone

PSDreams 50’den fazla kategoriyle tüm ihtiyaçlarınıza hitap ediyor.

Bu web sitesinde ücretsiz olarak erişebileceğimiz PSD dosyalarıyla ilgili 50’den fazla kategori bulmak mümkün. Diğerleri arasında Müzik, Ara yüz ve cihaz, Uygulama, Navigasyon gibi seçenekler bulabilirsiniz. İndirme sayfasında dosyanın boyutunu, ekran görüntülerini, indirilme sayısını ve diğer benzer şablonları bulabileceğimiz etiketleri de görebiliriz.

Site adresi: Free PSD Files at PSDreams

365PSD arşivindeki 5 binden fazla modelle hem grafik hem de vektörleri sunuyor.

Bu oldukça popüler ismin altında, yılın her günü için Photoshop şablonu bulmak mümkün. Toplamda, her gün yeni öğeler ekleyen 5000’den fazla model var. Diğerlerinin yanı sıra Simgeler, Mobil, Web, Kullanıcı Ara yüzü, Düğmeler, Gezinme, Tasarım gibi kategorileri de bulabilirsiniz. Ayrıca, istenen içeriğe kolayca erişebilmemiz için tümü etiketlere göre düzenlenmiş hem vektörleri hem de grafikleri bulabiliriz.

Site adresi: Archivos PSD, gráficos y vectores gratuitos – 365PSD.com

FreePSDFiles iş odaklı tasarımlar için çözüm sunuyor.

Photoshop için özellikle web sitelerine, logolara, broşürlere ve diğer şablonlara yönelik geniş bir ücretsiz kataloğa sahip bir web sitesi. 

Çizimler, Modeller, Nesneler, Düğmeler, Siluetler vb. Gibi kategorilerden oluşan bir bölümü var ve buradan ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulana kadar tüm öğeler arasında kolayca gezinebilirsiniz.

Site adresi: Free PSD Files

Brusheezy fırça ve dokuların yanı sıra PSD şablonları da sunuyor.

Yalnızca fırçaların, dokuların veya desenlerin değil, aynı zamanda tamamen düzenlenebilir PSD şablonlarının da bulunduğu Photoshop ile kullanabileceğimiz kaynaklarla dolu.

Site adresi: ¡Pinceles de Photoshop gratis en Brusheezy!

PSD Repo

İçinde Photoshop için hepsi iyi organize edilmiş ve etiketlenmiş çok sayıda şablon bulunduruyor. Üst kısımda, seçmek ve indirmek istediğimiz şablonu seçebileceğimiz bir kategori bölümü var.

Site adresi: PSD Repo – Free Quality PSDs Available For Download

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle