• Ana Sayfa
  • Haber
  • Isparta’da Okullar Tatil mi, Kaç Gün Tatil? Yarın 7 Şubat Isparta’da Okullar Tatil mi Edildi?

Isparta’da Okullar Tatil mi, Kaç Gün Tatil? Yarın 7 Şubat Isparta’da Okullar Tatil mi Edildi?

 Isparta’da Okullar Tatil mi, Kaç Gün Tatil? Yarın 7 Şubat Isparta’da Okullar Tatil mi Edildi?
Okunuyor Isparta’da Okullar Tatil mi, Kaç Gün Tatil? Yarın 7 Şubat Isparta’da Okullar Tatil mi Edildi?

Isparta’da okullar tatil mi? Sorusu gündemde. Sömestr tatili ülke genelinde 7 Ocak Pazartesi günü sona erecek ve ikinci dönem ders zili çalacak. Kar yağışı ve elektrik kesintisinin yaşandığı Isparta’da olumsuz hava koşulları nedeniyle öğrenciler ve veliler Isparta’da okullar tatil mi? Sorusuna yanıt arıyorlar. Peki Isparta’da okullar tatil mi edildi, kaç gün tatil edildi? İşte merak edilenler…

Isparta’da yoğun kar yağışı bir süredir etkisini sürdürüyor. Kar yağışı ve buzlanma yaşanan şehirde öğrenciler ve veliler Isparta’da okullar tatil mi? Sorusuna yanıt arıyorlar. Kar yağışının ardından kentte yaşanabilecek olumsuzluklara karşı valilikten açıklama geldi. Peki Isparta’da okullar tatil mi edildi. kaç gün tatil?

Isparta’da Okullar Tatil mi, Kaç Gün Tatil?

Kar yağışı nedeniyle elektrik kesintisinin yaşandığı Isparta’da olumsuz hava koşulları nedeniyle 7 Şubat’tan itibaren yüz yüze eğitime 5 gün ara verildi.

Yoğun kar yağışı nedeniyle hayatın olumsuz etkilendiği ve bu nedenle elektrik kesintisinin yaşandığı Isparta’da kar yağışı ve buzlanma riski nedeniyle 7 Şubat’tan itibaren yüz yüze eğitime 5 gün süreyle ara verildi. Kamu kurumlarında çalışan engelliler ile hamile personeller de idari izinli sayılacak.

Isparta Valiliği Açıkladı!

‘İlimizde 03.02.2022 tarihinde sabah saatleri itibaren başlayan yoğun kar yağışı ve akabinde meydana gelen kar birikintileri ile buzlanma olaylarının devam etmesi ve önümüzdeki haftanın hava koşulları da göz önünde bulundurularak 07 Şubat 2022 tarihinden itibaren 5 gün süre ile anasınıfı, ilkokul, ortaokul, lise ve dengi okulları ile birlikte rehabilitasyon merkezleri ve kreşlerin yüz yüze eğitime ara verilerek, uzaktan eğitimin yapılmasına, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelliler ile hamile personelin de belirtilen süre içerisinde idari izinli sayılmasına karar verilmiştir.’

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle