• Ana Sayfa
  • Haber
  • Kandilli Rasathanesi Son Dakika: Yalova’da Deprem Oldu! Deprem Çevre İllerden de Hissedildi!

Kandilli Rasathanesi Son Dakika: Yalova’da Deprem Oldu! Deprem Çevre İllerden de Hissedildi!

 Kandilli Rasathanesi Son Dakika: Yalova’da Deprem Oldu! Deprem Çevre İllerden de Hissedildi!
Okunuyor Kandilli Rasathanesi Son Dakika: Yalova’da Deprem Oldu! Deprem Çevre İllerden de Hissedildi!

AFAD tarafından gelen son dakika haberine göre; Yalova’da deprem meydana geldi. Yalova’nın Armutlu ilçesinde meydana gelen depremin şiddeti 3.9 olarak ölçüldü. Yalova depreminin derinliği ise 7.04 km olarak açıklandı. Merkez üssü Armutlu olan deprem Yalova’nın yanı sıra İstanbul, Bursa ve çevre illerden de hissedildiği belirtildi. Büyük bir korkuya sebep olan deprem, internette ‘ deprem mi oldu? Yalova’da deprem mi oldu? Nerede deprem oldu? sorularının sıklıkla aratılmasına yol açtı. İşte detaylar…

Yalova’nın Armutlu ilçesinde öğle saatlerinde deprem meydana geldi. Depremin şiddeti 3.9 olarak belirlendi. Depremin derinliği 7.04 km olarak açıklanırken deprem Yalova’nın yanı sıra İstanbul, Bursa ve çevre illerden de deprem hissedildi.

Kandilli Rasathanesi Depremin Büyüklüğünü 4.1 Olarak Açıkladı!

Gemlik Körfezi açıklarında meydana gelen depreme ilişkin Kandilli Rasathanesi de son dakika bilgisini paylaştı. Kandilli Rasathanesi, depremin merkez üssünün Armutlu olduğunu ve büyüklüğünü ise 4.1 olarak kamuoyuna duyurdu. Kandilli ayrıca, depremin 2.8 km derinlikte olduğu bilgini paylaştı.

Deprem Çevre İllerden de Hissedildi!

Gemlik Körfezi açıklarında meydana gelen deprem, Bursa, Yalova ve İstanbul başta olmak üzere çevre iller ve ilçelerden de hissedildi. Armutlu merkez üssü olan deprem büyük bir korku ve paniğe yol açtı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle