• Ana Sayfa
  • Sinema
  • İki Dev Yönetmen Bir Araya Geliyor: David Lynch ve Steven Spielberg Aynı Filmde!

İki Dev Yönetmen Bir Araya Geliyor: David Lynch ve Steven Spielberg Aynı Filmde!

 İki Dev Yönetmen Bir Araya Geliyor: David Lynch ve Steven Spielberg Aynı Filmde!
Okunuyor İki Dev Yönetmen Bir Araya Geliyor: David Lynch ve Steven Spielberg Aynı Filmde!

Onlarca dalda oscar ödülü alan Steven Spielberg’in yeni filmi pek yakında seyircisiyle buluşacak. Fakat büyük buluşmadan önce film hakkında bomba bir açıklama geldi. İki devasa yönetmen bu filmde buluşacak. Severek izlediğimiz David Lynch filmleri arasına ‘The Fabelmans’ ekleniyor!

Oscar’lı yönetmen Steven Spielberg geçtiğimiz günlerde kendi çocukluk yıllarının anlatıldığı bir film hazırlıkları içerisinde olduklarını duyurmuştu. Yakın zamanda çekimlerin başlaması beklenen film hakkında bekleyenleri mutlu edecek güzel bir haber geldi. İki dev yönetmenin tek yapımda buluşacağı açıklandı.

Hayranlıkla tek solukta izlediğimiz David Lynch filmleri arasına, Spielberg’ün yeni filmi dahil oldu. “Mulholland Drive”, “The Elephant Man”, “Eraserhead”, “Blue Velvet” ve “Lost Highway” gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Lynch, “The Fabelmans”ın oyuncu kadrosuna eklendi.

Yarı otobiyografik bir film olarak tanımlanan The Fabelmans, Spielberg’in Arizona’da geçen çocukluğundan yetişkinliğine değin devam eden hayatını anlatıyor. Lynch’in yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda Michelle Williams, Seth Rogen, Paul Dano, Julia Butters ve Gabriel LaBelle gibi isimler yer alıyor.

The Fabelmans hem hikayesi hem oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Film hakkında en çok merak edilenler arasında ise Lynch’in oyunculuğu var. Usta yönetmen daha önce “Twin Peaks”in tüm yinelemelerinde FBI ajanı Gordon Cole’u oynamış, “Louie” ve “The Cleveland Show”da, ayrıca “Lucky” gibi birçok yapımda rol almıştı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle