• Ana Sayfa
  • Haber
  • 2022’nin En Güzel Otomobili DS4 Seçildi! DS4 2022 Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL?

2022’nin En Güzel Otomobili DS4 Seçildi! DS4 2022 Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL?

 2022’nin En Güzel Otomobili DS4 Seçildi! DS4 2022 Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL?
Okunuyor 2022’nin En Güzel Otomobili DS4 Seçildi! DS4 2022 Fiyatı Ne Kadar, Kaç TL?

Bu sene Türkiye pazarına da giriş yapması beklenen DS Automobiles’in DS 4 modeli, 37. Uluslararası Otomobil Festivali (Festival Automobile International) jürisi tarafından ‘2022’nin En Güzel Otomobili’ ödülüne layık görüldü. Önemli bir ödül kazanan DS Automobiles’e ait fiyat listesi de açıklandı. DS4 2022 fiyat listesi markanın tutkunları tarafından ilgi odağı oldu. Peki DS4 2022 fiyatı ne kadar, kaç TL? İşte DS Automobiles haberinin tüm detayları…

Fransız lüks otomobil üreticisi DS Automobiles’in DS 4 modeli, 37. Uluslararası Otomobil Festivali (Festival Automobile International) jürisi tarafından ‘2022’nin En Güzel Otomobili’ ödülüne layık görüldü. Şirket açıklamasına göre, DS Automobiles, dış tasarımının yanı sıra birçok ‘el yapımı’ dokunuş ile karakteristik bir iç tasarıma sahip olan DS 4 modelinin aldığı ödül ile 2022’ye başladı. DS4 2022 fiyatı ne kadar, kaç TL?

DS Automobiles’in Kazandığı 7’nci Ödül!

37. Uluslararası Otomobil Festivali jürisi tarafından DS 4’e verilen ‘2022’nin En Güzel Otomobili’ ödülü, DS Automobiles’in son 8 yıl içerisinde Uluslararası Otomobil Festivali etkinliğinden kazandığı 7’nci ödül oldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen DS Automobiles Tasarım Direktörü Thierry Metroz, ‘Yılın En Güzel Otomobili’ ödülünün, DS Design Studio Paris’teki ekibiyle birlikte, DS 4’ü ortaya koyan tüm çalışanlarına verilmiş bir ödül olduğunu belirtti.

”DS 4, Şimdiye Kadar Görülmemiş Orantılarıyla Segmentinde Benzersiz Bir Tasarıma Sahip…”

Çizim aşamasına geçmeden önce otomobilin teknik platformunu modellemek için mühendisleriyle 2 yıl çalıştıklarını aktaran Metroz, ‘Tasarım sürecine geçtiğimizde, yeni bir konsept ortaya koymak için oldukça geniş bir hareket alanına sahip olduk. Geçtiğimiz yıl yine Uluslararası Otomobil Festivali tarafından ödüllendirilen DS Aero Sport Lounge konseptinden ilham alan DS 4, şimdiye kadar görülmemiş orantılarıyla segmentinde benzersiz bir tasarıma sahip. Otomobilin tasarımı büyük jantlar üzerine yerleştirilmiş, atletik, fazlasıyla kaslı ve kompakt hatlar ile ifade ediliyor. Aerodinamik, verimli ve karizmatik bir yapıya sahip.’ ifadelerini kullandı.

Bu Sene Türkiye Pazarına da Giriş Yapması Bekleniyor!

Türkiye pazarına da giriş yapması beklenen DS4 modeli sahip olduğu tasarımı, kaslı ve kompakt tasarımı ile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Aracın iç tasarımı kadar dış tasarımı da büyük ilgi görürken bir uzay kokpitini andıran iç tasarımda teknolojinin tüm nimetleri kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Dokunmatik İç Konsol…

Dokunmatik iç konsolda sürücünün dikkatini yola vermesi sağlanırken yan panelde de aracın konforlu sürüşü garanti altına alınıyor. Aracın dış tasarımı konusunda ise en dikkat çekici özellik kesinlikle çift egzoz çıkışı olarak kabul ediliyor.

DS 4 Fiyat Listesi Açıklandı mı? DS4 2022 Fiyatı Kaç TL?

180 beygir gücüne sahip olan benzinli motora ek olarak modelde 110 beygirlik bir elektrikli motor desteği de bulunurken ne yazık ki aracın 2022 modeli henüz yurt içerisinde satışa sunulmadığı için yeni satış fiyatı da belirlenmedi. Araç fiyatları internet sitesi üzerinden yayımlanmazken fiyat konusunda bilgilendirme satış bayileri tarafından yapılıyor.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle