• Ana Sayfa
  • Oyun
  • CS:GO Dünya Sıralaması Güncellendi: Eternal Fire, 4 Sıra Gerileyip En İyi 24. CS:GO Takımı Oldu!

CS:GO Dünya Sıralaması Güncellendi: Eternal Fire, 4 Sıra Gerileyip En İyi 24. CS:GO Takımı Oldu!

 CS:GO Dünya Sıralaması Güncellendi: Eternal Fire, 4 Sıra Gerileyip En İyi 24. CS:GO Takımı Oldu!
Okunuyor CS:GO Dünya Sıralaması Güncellendi: Eternal Fire, 4 Sıra Gerileyip En İyi 24. CS:GO Takımı Oldu!

HLTV.org tarafından hazırlanan CS:GO dünya sıralamasında temsilcimiz Eternal Fire, 4 sıra gerileyerek 24. sıraya yerleşti.

CS:GO sıralaması güncellendi.

HLTV.org tarafından güncellenen yeni CS:GO dünya sıralamasında zirvenin sahibi değişmedi. Henüz herhangi bir takım Natus Vincere‘ye yaklaşamamasına rağmen ilk 10 sıradaki takımlar değişti.

Virtus.pro, Astralis, NiP ve FaZe, sıralamalarında 1 sıra yükselmeyi başardı. Bununla birlikte Heroic 3 sıra, Entropiq’de 1 sıra geriledi.

IEM Katowice turnuvası ile birlikte üst sıralarda değişimler görmemiz mümkün olacaktır. Belki de bir takım, Navi’yi tahtından edebilir.

Yeni takımlar, yükselişe geçti.

10. ile 20. sıra arasındaki takımlara baktığımız zaman BIG ve OG, 3 sıra birden yükselerek TOP10 takımdan birisi olmak için yükselişlerini devam ettirdi.

HEET, 6 sıra yükselip 18. sıraya yerleşti ve haftanın dikkat çeken takımlarından birisi oldu.

Eternal Fire, 4 sıra geriledi.

xfl0ud‘un sağlık sorunundan dolayı aktif kadrosundan çıkaran Eternal Fire, geçtiğimiz haftaya göre 4 sıra geriye düştü. 1 oyuncuyu kadronuzdan çıkardıktan sonra sıralamada belirli bir puan kaybediyorsunuz. Bu düşüşün sebebi olarak xfl0ud’un aktif kadrodan çıkarılması gösterilebilir.

Apeks, geçtiğimiz haftaya göre 17 sıra birden yükselerek dünyanın en iyi 30. takımı oldu. Öte yandan Brezilya temsilcisi FURIA, 14 sıra birden gerileyerek 27. sıraya yerleşti.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle