• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Mikrofon Yalayarak Milyon Dolarlar Kazanan, Twitch’in En Çok İzlenen Kadın Yayıncısı Amouranth Kimdir?

Mikrofon Yalayarak Milyon Dolarlar Kazanan, Twitch’in En Çok İzlenen Kadın Yayıncısı Amouranth Kimdir?

 Mikrofon Yalayarak Milyon Dolarlar Kazanan, Twitch’in En Çok İzlenen Kadın Yayıncısı Amouranth Kimdir?
Okunuyor Mikrofon Yalayarak Milyon Dolarlar Kazanan, Twitch’in En Çok İzlenen Kadın Yayıncısı Amouranth Kimdir?

Twitch yayınları ile tanıdığımız, skandalları ile gündemden düşmeyen Twitch yayıncısı Amouranth platformun en çok izlenen yayıncıları arasında. Peki son yıllarda adını skandalları, hot tub ve ASMR yayınlarıyla sıkça duyduğumuz Amouranth kimdir? Gelin hep birlikte bu skandallar kraliçesini daha yakından tanıyalım.

Amouranth’ın gerçek adı Kaitlyn Siragusa.

2 Aralık 1993 tarihinde Teksas’ta doğmuş olan yayıncı yay burcu. 29 yaşındaki yayıncı Twitch’in tepesindeki isimlerden. Twitch tarafından yayınlanan resmi raporlarda kendisinin geçtiğimiz yıl en çok izlenen kadın yayıncı olduğunu görüyoruz. Aynı listede Pelin ‘Pqueen’ Baynazoğlu ise 8. sırada yer alıyor.

Amouranth’ın kariyeri kostüm tasarımcısı olarak başlıyor.

17 yaşında liseden ayrılarak başladığı kostüm tasarımcılığı kariyerinde pek çok başarılı işe imza atıyor ve cosplayer olarak da çeşitli etkinliklere katılıyor Amouranth. Kendisi için diktiği kostümlerin yanı sıra diğer cosplayerlar için de kostümler üreten Amouranth bu işte oldukça da başarılı.

Twitch yayınlarının bazılarında bu kostümleri de giyen Amouranth’ın zirveye tırmanışı ise emin adımlarla oluyor.

Twitch’te pek çok farklı konuda yayın yapan ünlü yayıncı başlangıçta oynadığı oyunlar ve sohbet yayınları ile izleyici karşısına çıkıyordu. IRL kategorisinin en çok izlenen isimlerinden olan Amouranth’ı şimdilerde ise daha çok Hot Tub ve ASMR yayınları ile tanıyoruz.

İşte kendisinin Black Widow kostümü ile tam 100 dakika boyunca kulak biçimindeki bir çift mikrofonu yaladığı yayını.????

Kendine ait şirketi ve çeşitli yatırımları olan ünlü yayıncının tüm kalemler düşünüldüğünde yıllık geliri dudak uçuklatıyor.

Daha çok Twitch’ten sık sık yasaklanması ve olay yaratan yayınları ile adını duyduğumuz yayıncı geçtiğimiz yıl sadece bu platform üzerinden tam 38,4 milyon saatten fazla izlenmiş durumda!

Kısacası her arz kendi talebini yaratıyor.

Twitch’te 5 milyonu aşkın takipçisi olan Amouranth bu gidişle adından daha çok söz ettirmeye devam edecek. Kazandığı milyon dolarların bizim çenemizi yormaya devam edeceği kesin.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle