• Ana Sayfa
  • Haber
  • Afyon’da Okullar Tatil mi? 10 Şubat 2022 Afyon’da Yarın Okul Var mı?

Afyon’da Okullar Tatil mi? 10 Şubat 2022 Afyon’da Yarın Okul Var mı?

 Afyon’da Okullar Tatil mi? 10 Şubat 2022 Afyon’da Yarın Okul Var mı?
Okunuyor Afyon’da Okullar Tatil mi? 10 Şubat 2022 Afyon’da Yarın Okul Var mı?

Meteoroloji’nin ‘kar yağışı’ uyarısı kendini göstermeye başladı. Bazı yollar ulaşıma kapanırken, bazı illerde de valilikler eğitime kar tatili kararını aldı. Kar yağışı ülkenin birçok ilinde etkisini sürdürürken soğuk hava da yaşamı olumsuz etkilemeye devam ediyor. Afyon’da okulların tatil olup olmadığı yönünde bilgiler, gelen son dakika haberleri araştırılıyor. Peki Afyonkarahisar’da yarın okullar tatil mi? 19 Şubat Afyon’da okullar tatil mi edildi? İşte merak edilenler…

Yurdun pek çok kesiminde etkisini gösteren kar yağışı ve fırtına dolayısıyla Valilikler bir bir tatil kararı alıyor. Eğitime ara verilecek iller, ilçeler ve okullar valiliklerden açıklamalar milyonlarca öğrenci ve velinin gündeminde yer alan konular arasında. Peki Afyonkarahisar’da yarın okullar tatil mi? 19 Şubat Afyon’da okullar tatil mi edildi?

Afyonkarahisar’da Kar Ulaşımı Olumsuz Etkiliyor

Afyonkarahisar-Konya kara yolu yolda oluşan buzlanma ve kazalar nedeniyle çift yönlü trafiğe kapatıldı.

Karayolunun Çay ilçesine bağlı Pazarağaç kavşağı yakınlarında kayan 42 ABK 835 plakalı tır, önünde seyreden 50 AC 835 plakalı tıra, 34 BUT 076 plakalı otomobil de bu araçlara çarptı.

Kazada, henüz isimleri öğrenilemeyen biri kadın 2 kişi yaralandı. Kazanın ardından araçlar yolu kapatırken bölgeye çok sayıda polis ve jandarma ekibi sevk edildi. Öte yandan buzlanma nedeniyle yoldan çıkan bir otomobil yol kenarındaki refüje girdi.

Afyon’da Okullar Tatil mi?

Afyonkarahisar’da kar yağışı nedeniyle taşımalı eğitime bir gün ara verildi.

Kar yağışı nedeniyle köy yollarında oluşabilecek olumsuzluklar göz önüne alınarak il genelinde taşımalı eğitim gören öğrenciler için bugün eğitim ve öğretime bir gün ara verildiği bildirildi.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle