• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Oyun Dünyasını Heyecanlandıran Dedikodu: GTA 6 İçerisinde NFT’ler Görebiliriz!

Oyun Dünyasını Heyecanlandıran Dedikodu: GTA 6 İçerisinde NFT’ler Görebiliriz!

 Oyun Dünyasını Heyecanlandıran Dedikodu: GTA 6 İçerisinde NFT’ler Görebiliriz!
Okunuyor Oyun Dünyasını Heyecanlandıran Dedikodu: GTA 6 İçerisinde NFT’ler Görebiliriz!

GTA serisinin yayımcılığını yapan ve oyun dünyasının en önemli şirketlerinden olan Take-Two’nun CEO’sundan yeni GTA oyunu hakkında önemli açıklamalar geldi! Açıklamalara göre GTA 6 NFT’ler içerebilir.

Kaynak: https://www.gamesindustry.biz/article…

“Her zaman yeniliğe açık olmalısınız”.

Take-Two CEO’su Strauss Zelnick geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda yeni GTA oyunu hakkında açıklamalarda bulundu. 

‘Her zaman yeniliğe açık, tüketicilerin isteklerini oluşturmaya hevesli olmalısınız. Geçmişe takılı kaldığınız zaman önemsiz bir hale geliyorsunuz’.

Zelnick yeni GTA oyununun heyecan verici olduğunu söyledi!

Yeni çıkacak GTA oyununun kendisini heyecanlandırdığını söyleyen Zelnick, GTA serisinin geçmişine baktığımızda GTA 6’nın çok daha tatmin edici bir şekilde oyuncuyla buluşacağına inandığını söyledi.

“NFT’lere inanıyoruz, neden olmasınlar?”

‘NFT’lere inanıyoruz, neden olmasınlar? Dijital ürünlere inanıyoruz ve uzun zamandır dijital ürünler satıyoruz. Koleksiyonlara ve nadir ürünlere inanıyoruz, endişe ettiğimiz şey ise spekülasyonlar’.

Spekülasyondan uzak duracaklar.

Zelnick, röportajın devamında kullanıcılarının ürünleriyle olan etkileşim deneyimine önem verdiklerini ve dolayısıyla kullanıcılarının maddi kayıp yaşayabilecekleri spekülasyonlardan uzak duracaklarını söyledi.

Peki ne olacak?

Take-Two’un doğrudan GTA 6’ya NFT’leri entegre etme konusunda ne yapacağı merak konusu fakat Zelnick’in söylediği gibi uzun yıllardır dijital ürünler satılıyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde büyük oyun şirketleri NFT dünyasına girdiklerini açıklamıştı. Rockstar Games ve Take-Two’nun devasa şirketler olduğunu ve milyonlarca insana hizmet verdiklerini düşününce kısa vadede ve birkaç yıl içerisinde böyle bir sisteme entegre olmaları pek olası görülmüyor, ancak belki de GTA Online üzerinde birtakım denemeler yapabilirler. GTA 6 ve NFT içeriklerinin kaderini ise zaman gösterecek.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle