• Ana Sayfa
  • Sinema
  • Gülse Birsel’den Daha Önce Görülmemiş Konseptte Yeni Bir Dizi Geliyor!

Gülse Birsel’den Daha Önce Görülmemiş Konseptte Yeni Bir Dizi Geliyor!

 Gülse Birsel’den Daha Önce Görülmemiş Konseptte Yeni Bir Dizi Geliyor!
Okunuyor Gülse Birsel’den Daha Önce Görülmemiş Konseptte Yeni Bir Dizi Geliyor!

Avrupa Yakası ve Yalan Dünya gibi akıllara kazınan komedi projelerinin senaristi Gülse Birsel’den yeni bir dizi projesi geliyor. Fakat bu kez alışılageldik yapımlardan farklı bir şekilde karşımıza çıkacak. Detayları sizler için öğrendik.

Avrupa Yakası dizisi ile unutulmaz anılar biriktirmemize sebep olan başarılı senarist Gülse Birsel, uzun bir aradan sonra tekrar evlerimize konuk olacak.

En son akıllara kazınan projesi Yalan Dünya’dan bu yana yeni bir işe atılmayan Birsel, yeni bir dizi projesi için hazırlara başladığını müjdeledi. Fakat bu dizi alışılageldik dizi formatlarına pek benzemeyecek.

Birsel, projenin 8 bölümden oluşacağını ancak bu kez sitcom, yani durum komedisi, konseptinden uzak olacağını söyledi. Gülse Birsel bu kez bambaşka bir yapım ile gelecek.

Yeni projede “gerçek mekanların” kullanılacağını aktardı. Öte yandan oyuncu kadrosu epey sağlam olacak fakat Birsel’in dizideki partneri gündemi sallamaya yetti bile!

Yeni projesinde Gülse Birsel ile birlikte oynayacak ünlü oyuncu Doğu Demirkol olacak. Yaz aylarına doğru çekimlerine başlanması beklenen dizinin konusu ise güncel bir hikayeden ilham alıyor. Ancak tek bomba bu değil!

Birsel’in dizi projesinin bir dijital platform için yapıldığını biliyorduk ancak hangi platformda yayınlanacağı henüz bilinmiyordu. Sonunda platform da belli oldu ve dizinin Netflix’te yayına gireceği açıklandı.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle