• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Şükür Kavuşturana: The Wolf Among Us 2’den İlk Fragman Geldi!

Şükür Kavuşturana: The Wolf Among Us 2’den İlk Fragman Geldi!

 Şükür Kavuşturana: The Wolf Among Us 2’den İlk Fragman Geldi!
Okunuyor Şükür Kavuşturana: The Wolf Among Us 2’den İlk Fragman Geldi!

Oyuncular tarafından uzun bir süredir merakla beklenen The Wolf Among Us 2’den ilk resmi fragman geldi! Özlemi ile yanıp tutuştuğumuz Bigby ve diğer masal karakterleri ‘film noir’ tadında bir macera için geri dönüyorlar.

The Wolf Among Us bundan tam 9 yıl önce karşımıza çıkmıştı.

Bir zamanların popüler ve başarılı işler ortaya koyan, ancak sonrasında işlerin kendileri için pek de iyi gitmediği Telltale Games tarafından geliştirilmiş olan The Wolf Among Us bizleri büyüleyici bir peri masalına davet ediyordu.

The Wolf Among Us oyuncuları alışık olmadıkları bir peri masalının içine sokuyordu.

Masallardan tanıdığımız kötü kurt, Pamuk Prenses, Kurbağa Prens ve daha pek çok karakter oyunun dünyasında hayal edilmesi güç biçimlerde, bir dedektiflik öyküsünün kahramanları olarak karşımıza çıkıyorlardı.

Merakla beklenen The Wolf Among Us 2 için ilk resmi fragman da yayınlandı!

The Wolf Among Us 2 için çıkış tarihi ise 2023.

Önümüzdeki yılın belirsiz bir zaman diliminde karşımızda olması planlanan yapım PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformları için çıkış yapacak. Hikayeyi devam ettirecek olan yapım ilk resmi fragmanı ile de epey ses getirmiş durumda. Bakalım The Wolf Among Us 2 geliştiricisi Telltale Games finansal olarak kötü gidişatına da olumlu etki etmeyi başarabilecek mi?

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle