• Ana Sayfa
  • Sinema
  • Başrolde Pınar Deniz Var! BluTV Projesi 7Yüz’ün Devamı ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ Yayınlandı

Başrolde Pınar Deniz Var! BluTV Projesi 7Yüz’ün Devamı ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ Yayınlandı

 Başrolde Pınar Deniz Var! BluTV Projesi 7Yüz’ün Devamı ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ Yayınlandı
Okunuyor Başrolde Pınar Deniz Var! BluTV Projesi 7Yüz’ün Devamı ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ Yayınlandı

BluTV’nin en sevilen projelerinden 7Yüz’ün devam projesi olan İnsanlar İkiye Ayrılır, 10 Şubat günü BluTV bünyesinde yayınlandı. Başrollerinde Burcu Biricik ve Pınar Deniz’in yer aldığı filmin konusuna bir göz atmaya ne dersiniz?

BluTV’nin en özel ve sevilen projelerinden 7Yüz, yayınlandığı dönem epey sevilmişti.

Her biri çarpıcı hikayeler barındıran tam 7 filmden oluşan 7Yüz’ün devamı niteliğindeki İnsanlar İkiye Ayrılır, 10 Şubat itibariyle BluTV’de yayınlandı.

İnsanlar İkiye Ayrılır’a geçmeden önce 7Yüz’ü anlatacak olursak serinin her yeni bölümünde karakterler en karanlık yönleriyle yüzleşiyordu.

Oldukça etkileyici sahnelere sahip ola 7Yüz’ün kadrosunda Melisa Sözen, Damla Sönmez, Dolunay Soysert, Sinan Tuzcu, Serkan Altunorak, Tilbe Saran, Cem Davran, Engin Hepileri, Ekin Koç, Pınar Göktaş, Belçim Bilgin, Tuğrul Tülek, Genco Erkal, Merve Dizdar gibi isimler var.

7Yüz’ün yönetmeni Tunç Şahin’e ait olan ve bir devam filmi niteliği taşıyan İnsanlar İkiye Ayrılır, 10 Şubat itibariyle BluTV’de yayınlandı.

7Yüz’ün yedi filmine sekizinci bir film olarak gelen filmin oyuncu kadrosu ise adeta yıldızlar geçidi!

Son dönemin parlayan yıldızları Pınar Deniz, Burcu Biricik ve Aras Aydın’ın başrolde olduğu İnsanlar İkiye Ayrılır, senaryosu Tunç Şahin, Mert Atalay ve Derya Yanmış’a ait!

7Yüz serisi ile aynı evrende geçen İnsanlar İkiye Ayrılır şu an BluTV’de ve karakterlerimiz en korkunç yanlarıyla yüzleşiyor.

İnsanlar İkiye Ayrılır fragmanı için sizi şöyle alalım!

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle