• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Ekonomik Krizde Para Harcamadan Evden Çıkmanın ve Eğlenmenin Yolu: Pokemon GO Benzeri 10 AR Oyunu

Ekonomik Krizde Para Harcamadan Evden Çıkmanın ve Eğlenmenin Yolu: Pokemon GO Benzeri 10 AR Oyunu

 Ekonomik Krizde Para Harcamadan Evden Çıkmanın ve Eğlenmenin Yolu: Pokemon GO Benzeri 10 AR Oyunu
Okunuyor Ekonomik Krizde Para Harcamadan Evden Çıkmanın ve Eğlenmenin Yolu: Pokemon GO Benzeri 10 AR Oyunu

Pokemon GO’nun yarattığı çılgınlığı hatırlıyor musunuz? Herkesi elde telefon sokaklara döken oyun hala dünyanın dört bir yanında pek çok kullanıcı tarafından oynanıyor. Ancak siz çoktan bu oyundan sıkılıp yeni arayışlar içine girdiyseniz işte size Pokemon GO benzeri 10 oyun!

1. Ingress Prime

AR oyunlarının ilklerinden ve hala en başarılılarından olan Ingress Pokemon GO’dan çok önce bile ortalığın tozunu attırıyordu! İki rakip fraksiyondan birini seçerek dahil olabileceğiniz bu macerada şehri ele geçirmek için ihtiyacınız olan tek şey cep telefonunuz!

2. The Harry Potter: Wizards Unite

Hangimiz Harry Potter kitaplarını okuyup, filmi de izledikten sonra bu fantastik dünyaya dahil olmayı hayal etmedik ki? The Harry Potter: Wizards Unite bu dünyaya gerçekten de bir adım atmanızın en somut yolu!

3. The Walking Dead: Our World

4. Angry Birds AR: Isle of Pigs

Gerçek dünyada kızgın kuşların şapşal domuzlarla olan mücadelesine tanık olmak isterseniz Angry Birds AR: Isle of Pigs imdadınıza yetişecektir! Dev sapanınızı gerin ve tam masanızın üstüne kurulmuş olan kaleyi yerle bir edin!

5. ARise

6. The Witcher: Monster Slayer

Gümüş kılıçlarınızı kuşanın efsungerler, yaratık avına çıkıyoruz! The Witcher: Monster Slayer fantastik bir dünyanın kapılarını sonuna kadar aralıyor. Telefonunuzu kapın ve dışarı çıkın, zira evinizin arka sokağında bir yaratık ini olabilir!

7. Zombies, Run!

8. Jurassic World Alive

9. Pikmin Bloom

Bu kez Pokemon değil Pikmin avına çıkıyoruz! Birbirinden sevimli ve eşsiz Pikmin’leri toplayarak ekibi büyütün, bu oyunun iyileştirici bir yönü olduğu kesin!

10. Knightfall AR

Dev savaş alanlarında destan yazmak için uzağa gitmenize gerek yok, kameranızı çevirdiğiniz her köşe başı, hatta masanızın üstü bile yeni arenanız olabilir! Bu keyifli yapım ile yeni destanın kahramanı sizsiniz!

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle