• Ana Sayfa
  • Haber
  • Son Dakika: Twitter Çöktü mü? Twitter’da Bir Sorun mu Var? Twitter Ne Zaman Düzelecek?

Son Dakika: Twitter Çöktü mü? Twitter’da Bir Sorun mu Var? Twitter Ne Zaman Düzelecek?

 Son Dakika: Twitter Çöktü mü? Twitter’da Bir Sorun mu Var? Twitter Ne Zaman Düzelecek?
Okunuyor Son Dakika: Twitter Çöktü mü? Twitter’da Bir Sorun mu Var? Twitter Ne Zaman Düzelecek?

Dünya devi sosyal medya uygulamaları arasında bulunan Twitter büyük küçük her kesim tarafından tercih ediliyor. Düşüncelerin özgürce aktarıldığı bir platform olan Twitter kullanıcıları bugün uygulamaya girerken bir hatayla karşılaştı. Binlerce Twitter kullanıcısı hesaplarına erişmekte zorlanıyor. Peki Twitter çöktü mü? Twitter’da problem ne? Twitter’da sorun mu var? İşte detaylar…

2020 yılında 339.6 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşan Twitter uygulaması dünya üzerinde birçok bölgede kullanılıyor. Ünlü isimlerinde sıklıkla kullandığı bir sosyal mecra olan Twitter’a bu akşam saatlerinden itibaren erişimde aksamalar yaşandı. Pek çok Twitter kullanıcısı hatanın sebebini araştırıyor. Peki Twitter çöktü mü?

Twitter Çöktü mü? Twitter Neden Hata Veriyor?

Milyolarca kullanıcı sayısına sahip sosyal medya platformu Twitter akşam saatlerinden itibaren hata veriyor. Kullanıcılar Twitter hesaplarına girmek istediğinde Hata yazısı ile karşılaşıyorlar. Twitter’ın neden açılmadığına dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Açıklama gelir gelmez haberimizde sizler için olacak.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle