• Ana Sayfa
  • Oyun
  • Bu Oyunlar Yalnızca Yetişkinler İçin: Erotizm ve Cinsellik Dozunu Tavana Vurdurmuş 10 Oyun

Bu Oyunlar Yalnızca Yetişkinler İçin: Erotizm ve Cinsellik Dozunu Tavana Vurdurmuş 10 Oyun

 Bu Oyunlar Yalnızca Yetişkinler İçin: Erotizm ve Cinsellik Dozunu Tavana Vurdurmuş 10 Oyun
Okunuyor Bu Oyunlar Yalnızca Yetişkinler İçin: Erotizm ve Cinsellik Dozunu Tavana Vurdurmuş 10 Oyun

Video oyunları yıllar içerisinde epey bir gelişim kat ettiler. Başlangıçta basit eğlence araçları olarak görülen oyunlar şimdilerde kocaman bir endüstrinin parçaları. Cinsellik ise insan doğasının binlerce yıldır ayrılmayan ve en temel parçalarından biri. Hal böyle olunca video oyunları ve cinsellik dürtüsünün bir araya gelmesi ise elbette kaçınılmazdı! Gelin cinsellik dozu ile ortamı ısıtan, içerdiği erotizm ve romantizm seçenekleri ile ateşimizi yükselten oyunlara bir göz atalım.

1. Agony

2. Lust from Beyond

3. Second Life

2003 yılında oyuncularla buluşmuş olan Second Life’ı bir yaşam simülasyonu olarak da nitelendirebiliriz. Pek çok farklı aktivitenin yanı sıra epey geniş bir yelpazede cinsellik seçenekleri de barındıran Second Life oynaması tamamen ücretsiz bir yapım.

4. Singles: Flirt Up Your Life

5. Sex With The Devil

Şimdi bu oyun hakkında ne denir açıkçası pek bilemiyoruz, zira zaten oyunun ismi vadettiği her şeyi ortaya koyuyor. Aklınıza gelen gelmeyen her türlü iblis ile yakınlaşabileceğiniz bu oyun oldukça alışılmadık bir deneyim vadediyor.

6. Dominatrix Simulator: Threshold

Yine adının içeriğini ele verdiği bir yapım ile karşı karşıyayız. VR teknolojisinin gücünü de ardına almış olan yapım hayli ilginç tecrübelere gebe.

7. Coming Out on Top

8. Hunt and Snare

Hunt and Snare’ı nasıl anlatsak bilemiyoruz. Oyun bizleri pek çok farklı yaratıkla dolu bir adaya bırakıp onlarla gönlümüzce aşk yaşamamıza olanak tanıyor.

9. Lust for Darkness

10. Fallen Doll: Operation Lovecraft

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle