• Ana Sayfa
  • Sinema
  • Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın “Aşk Taktikleri” Filmi Büyük Ses Getirdi!

Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın “Aşk Taktikleri” Filmi Büyük Ses Getirdi!

 Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın “Aşk Taktikleri” Filmi Büyük Ses Getirdi!
Okunuyor Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın “Aşk Taktikleri” Filmi Büyük Ses Getirdi!

Başrollerinde Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın yer aldığı “Aşk Taktikleri” filmi geçtiğimiz günlerde izleyicisi ile buluşmuştu. Film yayınlanışının henüz 3’üncü gününde 60 ülkede top 10 listesine yerleşmeyi başardı. Bu kadar izlenen “Aşk Taktikleri” filminin konusu ne, merak edenler için tüm detaylara içeriğimizde yer verdik.

“Aşk Taktikleri” filmi kısa bir zamanda yakaladığı başarı ile dillere pelesenk oldu. Merak edenler için “Aşk Taktikleri” senaryosu adından da anlaşılacağı üzere bir romantik komedi ancak bu kadar tutulmasının elbette bir sebebi olmalı.

“Aşk Taktikleri” filmi konusu biraz çapkın denebilecek bir reklamcı ile kendine oldukça güvenen bir blog yazarı arasındaki çekişmeli ama bir o kadar sempatik aşk ilişkisini anlatıyor. Bu ilişkiyi kendi hayatlarımızda görebildiğimiz ve karakterlerle bağ kurabildiğimiz için olsa gerek film daha üçüncü gününde Türkiye’de dahil Arjantin, Avusturya, Bahamalar, Bahreyn gibi 60 ülkede zirvede kaldı.

Karakterlerle kurduğumuz bağ demişken Aşk Taktikleri’nin oyuncuları kim, derseniz eğer müthiş bir oyuncu kadrosu görmeye hazırlıklı olun. Filmde Demet Özdemir, Şükrü Özyıldız ve Atakan Çelik başrolleri paylaşıyor.

Yeni ancak bir o kadar popüler Aşk Taktikleri filmini nereden izlerim, diye merak edenler içinse film Netflix’te cuma günü izleyicileriyle buluşmuştu.

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle