• Ana Sayfa
  • Haber
  • 15 Şubat Salı 2022 Deprem mi Oldu? Kandilli Son Depremler: En Son Deprem Nerede ve Ne Zaman Oldu?

15 Şubat Salı 2022 Deprem mi Oldu? Kandilli Son Depremler: En Son Deprem Nerede ve Ne Zaman Oldu?

 15 Şubat Salı 2022 Deprem mi Oldu? Kandilli Son Depremler: En Son Deprem Nerede ve Ne Zaman Oldu?
Okunuyor 15 Şubat Salı 2022 Deprem mi Oldu? Kandilli Son Depremler: En Son Deprem Nerede ve Ne Zaman Oldu?

Son depremler, günün ilk saatlerinden itibaren araştırılmaya başlandı. Sarsıntı hisseden vatandaşlar ’15 Şubat Salı 2022 Deprem mi Oldu? En son deprem nerede ve ne zaman oldu?’ sorularına yanıt arıyor. Depremlere dair tüm veriler AFAD ve BOUN Kandilli Rasathanesi tarafından anlık olarak paylaşılmaya devam ediyor. Paylaşılan güncel verilere göre Ege Denizi ve Marmara Denizi’nde peş peşe hafif çaplı sarsıntılar meydana geldi.  Peki 15 Şubat Salı deprem mi oldu? En son deprem nerede ve ne zaman oldu. İşte AFAD ve BOUN Kandilli Rasathanesi tarafından açıklanan son depremler…

Sabah saatlerinden bu yana küçük ya da büyük sarsıntı hisseden vatandaşlar son dakika deprem haberleri ile ilgili araştırmalar yapmaya devam ediyorlar. AFAD ve BOUN Kandilli Rasathanesi tarafından aktarılan bilgilere göre bugün Kilis, Elazığ ve Erdek Körfezi’nde depremler meydana geldi.

Son Dakika Depremleri

Son dakika deprem verilerine göre bugün Kilis Musabeyli’de 1.4, Elazığ Kovancılar’da 1.9, Erdek Körfezi’nde 1.0 ve 1.7 büyüklüğünde depremler meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

AFAD Son Depremler

Yorum Yap
Giriş Yap
Yazı Ekle